Kredit kartların fiziki zədələnmədən sığortası (Card damage)
Zədələnmiş və ya itirilmiş kredit kartlarınızı Card damage xidmətlərindən yararlanaraq ödənişsiz şəkildə yeniləyin.
- Sığorta haqqı 1 il uzrə 1 AZN dəyərində
- Kartın yenilənməsi maksimum 3 dəfə yenilənə bilər
- Təminat altına alınan risklər:
- Oğurluq və Qarət riskləri
- ATM-lərdə baş verən neqativ hallar
- Yanğın riskləri
- Təbii fəlakətlər
- Üçüncü şəxslərin qəsdən etdiyi hərəkətlər
- İtki halların baş verməsi
- Gözlənilmədən baş vermiş digər hadisələr
- Kart fiziki zədələndiyi və ya itirildiyi hallarda, müştərinin istəyinə əsasən Bank tərəfindən yenisi ilə ödənişsiz əsasda əvəz edilir.
- Sığorta müqaviləsinin güvvədə olduğu müddəti ərzində kart maksimum 3 dəfə yenilənə bilər.
- Sığorta haqqı: 1 il uzrə 1 AZN dəyərində (xidmət haqqı kartdan ilkin istifadə zamanı avtomatik olaraq tutulur).
Birbank Cashback, Birbank Umico, Birbank Miles taksit kartı sahiblərinin faydalana biləcəyi bu xidmət kartdan ilkin istifadə zamanı qüvvəyə minir və 1 il müddəti ərzində etibarlı hesab edilir. Sığorta çərçivədində bank kartlarının fiziki zədələndiyi və ya itirildiyi hallarda, müştərinin istəyinə əsasən plastik kartlar yenisi ilə ödənişsiz əsasda əvəz olunur. 1 illik sığorta müddətində kart ödənişsiz şəkildə maksimum 3 dəfə yenilənə bilər. Sığorta üzrə illik sığorta haqqı 1 AZN təşkil edir. Oğurluq və Qarət riskləri, ATM-lərdə baş verən neqativ hallar, yanğın riskləri, təbii fəlakətlər, üçüncü şəxslərin qəsdən etdiyi hərəkətlər, itki halların baş verməsi, gözlənilmədən baş vermiş digər hadisələr sığorta çərçivəsində təminat altına alınır.

Страхование карт от повреждений (Card damage)
Услуга Card damage позволяет совершенно бесплатно заменить поврежденные либо утерянные кредитные карты.
- Страховой взнос 1 AZN в год
- Замена карты макс. До 3-х раз Страховые риски Риск кражи и грабежа
Подробная информация об ипотеке
- Страховые риски:
- Риск кражи и грабежа
- Негативные события происходящие у банкоматов
- Риск пожара
- Стихийные бедствия
- Умышленные действия третьих лиц
- Возникновение убытков
- Иные непредвиденные события
- По желанию клиента осуществляется бесплатная замена пластиковых карт, в случае их повреждения либо утери
- Бесплатную замену карт можно проводить до 3-х раз в течение срока действия страхования.
- Страховой взнос: 1 AZN в год (сервисный сбор взимается автоматически при первом использовании карты).
Карта, доступная для держателей карт рассрочки Birbank Cashback, Birbank Umico, Birbank Miles активизируется с момента начала использования. Срок действия карт составляет 1 год. В рамках страховой программы по желанию клиента осуществляется бесплатная замена пластиковых карт. Бесплатную замену карт можно проводить до 3-х раз в течение 1 года страхования. Годовой страховой взнос составляет 1 AZN. Страховка покрывает риски, связанные с кражей и грабежом, негативными событиями, происходящими у банкоматов, возникновением пожаров, стихийных бедствий, умышленными действиями третьих лиц, возникновением убытков, иных непредвиденных событий.