Birbank yeni kredit kampaniyasına start verir. Belə ki, 30 sentyabr tarixinədək bankdan nağd kredit alan müştərilər hər 6000 manat kredit məbəği üçün 190 manat aylıq ödəniş etmək şansı qazanırlar.
Kampaniya Birbank mobil tətbiqindən, rəqəmsal kanallardan və Kapital Bank, Birbank filiallardan rəsmiləşdirilən kreditlərə şamil edilir. Üstəlik rəqəmsal kanllardan və Birbank mobil tətbiqindən əldə edilən kreditlərə nağdlaşdırma komissiyası tətbiq edilmir. Kampaniyadan digər bankdakı kreditlərini Kapital Bank-a gətirən müştərilər də yararlana bilərlər.

New loan campaign from Birbank: 6,000 AZN for just 190 AZN per month
Birbank is launching a new loan campaign. Until September 30, customers who take out a consumer loan will have the opportunity to make monthly payments of just 190 AZN for every 6,000 AZN borrowed.
The campaign applies to loans issued through the Birbank mobile application, digital channels, as well as in Kapital Bank and Birbank branches. Moreover, no cash-out commission will be charged for loans obtained via digital channels or the Birbank mobile app. Customers who transfer their existing loans from other banks to Kapital Bank can also take advantage of this campaign.