BirKart-la dərs ilinə hazırlaşın və noutbuk qazanın!
Kapital Bank BirKart sahibləri üçün ənənəvi “Məktəbə qayıdış” kampaniyasını başlayır. Şərtlərə görə, BirKart kredit kart sahibləri bir sıra partnyor mağazalarında (dəftərxana, kitab, məktəb və ofis ləvazimatları, saat, geyim, ayaqqabı, parfümeriya və kosmetika) taksitli alış-veriş edərkən noutbuk qazanmaq şansı əldə edəcəklər.
8 oktyabr 2020-ci il tarixinədək keçirilən aksiya zamanı hər həftə ən çox məbləğdə taksit əməliyyatları edən 10 BirKart sahibi qalib olacaq. Qaliblər müəyyən olunarkən həftə ərzində icra edilən taksit əməliyyatlarının cəmi nəzərə alınacaq.
Qaliblər qeyd olunan aralıqlar üzrə müəyyən olunacaq: 10 sentyabr – 17 sentyabr, 18 sentyabr – 24 sentyabr, 25 sentyabr – 1 oktyabr və 2 – 8 oktyabr. Kampaniya çərçivəsində ümumilikdə 40 noutbuk sahiblinə çatacaq. Qalib gəlmiş 1 müştəri, ikinci dəfə qalib ola bilməz.
Qeyd edək ki, BirKart-ın 4 növü var – taksit, taksit/cashback, taksit/miles və Umico. BirKart bir sıra üstünlüklərə malikdir: 18 ayadək faizsiz taksitlə hissə-hissə ödəmək imkanı, birdəfəlik ödənişlərdə 40 günədək güzəşt müddəti, istənilən aviabiletə dəyişilməsi mümkün olan millərin toplanması, həmçinin 1,5%-dən başlayan cashback imkanı, SMS məlumatlandırma xidməti isə pulsuzdur. BirKart-ın ölkə üzrə 7500-dən çox partnyor şəbəkəsi fəaliyyət göstərir və bu say artmaqdadır.
BirKart haqqında ətraflı məlumat üçün www.birkart.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya kartın Facebook səhifəsinə www.facebook.com/birkart.az müraciət edə bilərsiniz. BirKart sifarişi üçün həmçinin 8196 qısa nömrəsinə SMS və ya (+994 51) 250 99 99 nömrəsinə WhatsApp vasitəsilə müraciət etmək olar.

Get ready for the school year with BirKart and win a laptop!
Kapital Bank has launched a traditional “Back to school” campaign for BirKart owners. According to the terms, BirKart holders will have the opportunity to win a laptop by making purchases in installments in a number of partner stores (stationery, books, school and office supplies, watches, clothing, shoes, perfumes and cosmetics).
During the campaign, which will run until October 8, 2020, each week, the 10 BirKart owners who have completed the largest number of installment transactions will be the winners. The winners will be determined by the total number of installment transactions made within the week.
Winners will be determined in the following periods: September 10-17, September 18-24, September 25-October 1 and October 2-8. The campaign will cover a total of 40 winners. Each Birkart owner can be a winner only once.
It should be noted that the BirKart card is presented in four types — BirKart (classic installment card), BirKart Cashback (installment card/cashback), BirKart Miles (installment/miles) and Umico. BirKart has a number of advantages, such as: obtaining an installment for up to 18 months, up to 40 days of interest-free loan in case of one-time payment, withdrawing the entire amount in cash and possibility to receive from 1,5% to 30% of cashback when paying for products and services. SMS notification service is provided free. In total, there are about 7500 partner network points of BirKart in the country and their number is constantly growing.
For more detailed information about BirKart please refer to www.birkart.az, 196 Call Centre or the cards’s Facebook page www.facebook.com/birkart.az. You can also order BirKart by sending "1" to 8196 short number or contacting (+994 51) 250 99 99 via WhatsApp.