Kreditlərinizi Kapital Bank-a gətirin nağdlaşdırma komissiyası olmadan kredit əldə edin
Xəbər verdiyimiz kimi Kapital Bank digər banklarda kredit öhdəliyi olan müştərilər üçün əlverişli kredit imkanını yaradır. 18 aprel 2024-cü il tarixindən etibarən isə digər banklarda olan kreditlərini bağlamaq məqsədilə Kapital Bank-a müraciət edən müştərilər kreditlərini nağdlaşdırma komissiyası olmadan əldə edəcəklər. Artıq yüksək faizlərdən, bir neçə yerə kredit ödəməkdən xilas olmağın vaxtıdır. Kapital Bank-dan 10.9%-dən başlayan xüsusi şərtlərlə 50 000 AZN-dək nağd kredit əldə edən müştərilər faiz xərclərini aşağı salmaq və aylıq ödənişlərin həcmini azaltmaq fürsətindən yararlana bilərlər. 3 iyun tarixinədək keçərli olan kampaniyadan yararlanmaq üçün 1 yazıb 8196 nömrəsinə göndərə və ya sizə ən yaxın Kapital Bank filialına yaxınlaşa bilərsiniz.
Ətraflı məlumat  üçün: https://kbl.az/rkrk
Bütün bunlarla yanaşı 18 aprel-03 iyun 2024-cü il tarixlərində kreditlərini Kapital Bank-a gətirən müştərilər “50 gün 50 hədiyyə” lotereyasında iştirak etmək şansı da qazanırlar.

As we announced earlier, Kapital Bank offers favorable loan opportunities for customers with loan obligations in other banks. Starting from April 18, 2024, customers applying to Kapital Bank to transfer their loans from other banks will obtain their loans without cash withdrawal commission. It's time to get free off high interest rates and paying to multiple places. Customers can now benefit from special terms starting from 10.9% and obtain cash loans up to 50 000 AZN, reducing interest expenses and minimizing monthly payments. To take advantage of the campaign valid until June 3, 2024, simply text “1” to 8196 or visit your nearest Kapital Bank branch.
For additional information: https://kbl.az/rkrk
In addition to all this, customers who transfer their loans to Kapital Bank between April 18th and June 3rd, 2024, also have the chance to participate in the “50 gün 50 hədiyyə” (50 days, 50 gifts) lottery.