Kreditlərinizi Kapital Bank-a gətirin nağdlaşdırma komissiyası olmadan kredit əldə edin
Xəbər verdiyimiz kimi Kapital Bank digər banklarda kredit öhdəliyi olan müştərilər üçün əlverişli kredit imkanını yaradır. 18 aprel 2024-cü il tarixindən etibarən isə digər banklarda olan kreditlərini bağlamaq məqsədilə Kapital Bank-a müraciət edən müştərilər kreditlərini nağdlaşdırma komissiyası olmadan əldə edəcəklər. Artıq yüksək faizlərdən, bir neçə yerə kredit ödəməkdən xilas olmağın vaxtıdır. Kapital Bank-dan 10.9%-dən başlayan xüsusi şərtlərlə 50 000 AZN-dək nağd kredit əldə edən müştərilər faiz xərclərini aşağı salmaq və aylıq ödənişlərin həcmini azaltmaq fürsətindən yararlana bilərlər. 3 iyun tarixinədək keçərli olan kampaniyadan yararlanmaq üçün 1 yazıb 8196 nömrəsinə göndərə və ya sizə ən yaxın Kapital Bank filialına yaxınlaşa bilərsiniz.
Ətraflı məlumat  üçün: https://kbl.az/rkrk
Bütün bunlarla yanaşı 18 aprel-03 iyun 2024-cü il tarixlərində kreditlərini Kapital Bank-a gətirən müştərilər “50 gün 50 hədiyyə” lotereyasında iştirak etmək şansı da qazanırlar.

Переведите свои кредиты в Kapital Bank и получите кредит без комиссии за обналичивание
Как мы сообщали, Kapital Bank создает выгодные кредитные возможности для клиентов, имеющих кредитные обязательства в других банках. С 18 апреля 2024 года клиенты, обратившиеся в Kapital Bank для закрытия кредитов в других банках, будут получать свои кредиты без комиссии за обналичивание. Пришло время избавиться от высоких процентных ставок, выплачивая кредиты в нескольких местах. Клиенты, получившие кредит наличными в размере до 50 000 AZN от Kapital Bank на специальных условиях, начиная с 10,9%, смогут воспользоваться возможностью снизить процентные расходы и сократить объем ежемесячных платежей. Чтобы воспользоваться акцией, которая действует до 3 июня, отправьте сообщение с номером 1 на номер 8196 или посетите ближайшее отделение Kapital Bank.
Для получения дополнительной информации: https://kbl.az/rkrk
Помимо всего этого, клиенты, которые переведут свои кредитные обязательства в Kapital Bank в период с 18 апреля по 3 июня 2024 года, получат возможность поучаствовать в лотерее «50 дней 50 подарков».