Kredit öhdəliyini Kapital Bank-a gətirənlər üçün əlverişli təkliflər davam edir
Kapital Bank digər banklarda kredit öhdəliyi olan müştərilər üçün əlverişli kredit imkanı yaratmağa davam edir. Xəbər verdiyimiz kimi bu xidmətdən faydalanmaqla müştərilər digər banklarda olan kredit öhdəliyini Kapital Bank-a gətirməklə kreditlərini nağdlaşdırma komissiyası olmadan əldə edirlər.
Yüksək faizlərdən və bir neçə yerə kredit ödəməkdən azad olmaq fürsəti yaradan kampaniya 3 iyun 2024-cü il tarixinədək keçərlidir. Həmçinin, kreditlərini Kapital Bank-a gətirən müştərilər nağd kredit lotereyasında iştirak etmək şansı da qazanırlar.
Kampaniyadan yararlanmaq üçün 1 yazıb 8196 nömrəsinə göndərə və ya sizə ən yaxın Kapital Bank filialına yaxınlaşa bilərsiniz. Xatırladaq ki, Kapital Bank-dan 10.9%-dən başlayan xüsusi şərtlərlə 50 000 AZN-dək nağd kredit əldə etmək mümkündür.

Выгодные предложения для тех, кто переводит кредитные обязательства в Kapital Bank продолжаются
Kapital Bank продолжает создавать выгодные кредитные возможности для клиентов, имеющих кредитные обязательства в других банках. Как мы сообщали, воспользовавшись данной услугой, клиенты смогут перевести в Kapital Bank свои кредитные обязательства других банков и получить кредит без комиссии за обналичивание.
Акция, которая действует до 3 июня 2024 года дает возможность избавиться от высоких процентных ставок и выплаты кредита в нескольких местах. Также клиенты, переводящие кредиты в Kapital Bank, получают возможность принять участие в лотерее.
Чтобы воспользоваться кампанией отправьте сообщение с текстом 1 на номер 8196 или посетите ближайшее отделение Kapital Bank. Стоит отметить, что в Kapital Bank можно получить кредит наличными в размере до 50 000 AZN на специальных условиях, начиная с 10,9%.