Kredit öhdəliyini Kapital Bank-a gətirənlər üçün əlverişli təkliflər davam edir
Kapital Bank digər banklarda kredit öhdəliyi olan müştərilər üçün əlverişli kredit imkanı yaratmağa davam edir. Xəbər verdiyimiz kimi bu xidmətdən faydalanmaqla müştərilər digər banklarda olan kredit öhdəliyini Kapital Bank-a gətirməklə kreditlərini nağdlaşdırma komissiyası olmadan əldə edirlər.
Yüksək faizlərdən və bir neçə yerə kredit ödəməkdən azad olmaq fürsəti yaradan kampaniya 3 iyun 2024-cü il tarixinədək keçərlidir. Həmçinin, kreditlərini Kapital Bank-a gətirən müştərilər nağd kredit lotereyasında iştirak etmək şansı da qazanırlar.
Kampaniyadan yararlanmaq üçün 1 yazıb 8196 nömrəsinə göndərə və ya sizə ən yaxın Kapital Bank filialına yaxınlaşa bilərsiniz. Xatırladaq ki, Kapital Bank-dan 10.9%-dən başlayan xüsusi şərtlərlə 50 000 AZN-dək nağd kredit əldə etmək mümkündür.

Advantegous offers continue for those transferring their loan obligations to Kapital Bank
Kapital Bank continues its favorable loan opportunities for customers with existing loan obligations at other banks. As we previously reported, by taking advantage of this opportunity, customers can transfer their loan obligations from other banks to Kapital Bank and receive their loans without a cash-out commission.
Additionally, customers who transfer their loans to Kapital Bank also gain the chance to participate in cash loan lottery. This campaign, which frees customers from high-interest rates and the difficulty of paying off loans in multiple places, is valid until June 3, 2024.
To benefit from the campaign, you can send 1 to the number 8196 or visit the nearest Kapital Bank branch. It is also worth mentioning that with special conditions starting from 10.9%, it is possible to obtain cash loans of up to 50,000 AZN from Kapital Bank.