Kapital Bank sahibkarlar üçün yeni şöbə açdı
Ölkənin ən geniş filial şəbəkəsinə malik olan Kapital Bank sahibkarlara göstərilən xidmətləri daha əlçatan və rahat etmək üçün Bakı KOB evində yeni şöbəsini açdı. Yeni KOB şöbəsi Bakı şəhəri, Akademik Ziya Bünyadov prospekti 38C, 1969-cu məhəllə ünvanında fəaliyyət göstərir.
KOB şöbəsində müştərilər fiziki və hüquqi şəxslər üçün hesabların açılması, kassa-hesablaşma əməliyyatları, əmanətlər, pul köçürmələri, ödəniş kartlarının sifarişi, nağd valyuta ilə əməliyyatlar kimi bir çox bank məhsulları və xidmətlərindən yararlana bilərlər.
Qeyd edək ki, Kapital Bank bir neçə il əvvəl ölkə üzrə həyata keçirdiyi filial şəbəkəsinin transformasiyası layihəsini tam bitirsə də, müştəri xidməti keyfiyyətini artırmaq üçün bir sıra işləri davamlı olaraq həyata keçirir. Paytaxt Bakı ilə yanaşı regionlarda da bank xidmətlərini daha əlçatan etmək məqsədilə yeni xidmət nöqtələri açılır. Bu kimi işlər gələcək illərdə də davam etdiriləcək.

Kapital Bank, having the biggest branch network in the country, has opened a new department in the Baku SME House to make the services provided to entrepreneurs more accessible and convenient. The new SME department operates at 1969th block, 38C Academician Ziya Bunyadov Avenue, Baku.
In the SME department, customers can make use of many banking products and services, such as opening accounts for individuals and legal entities, clearing and settlement, deposits, money transfers, payment cards, cash transactions, etc.
Though Kapital Bank has completed the branch network transformation project, which was carried out throughout the country for several years, it continues perform works to boost the quality of customer service. To make banking services more accessible, new branches and departments are being opened both in the capital and in the regions. Similar activities will be continued in the coming years.