Xəbər verdiyimiz kimi, Kapital Bank “Breyn Rinq” televiziya layihəsinin maliyyə tərəfdaşıdır. Yarışmanın 19-cu mövsümdə “Nar Kuboku”nun sahibi “Nar” komandası olub.
Kapital Bank-ın nümayəndələri tərəfdaş olaraq qalib komanda ilə görüşüb və komandanı təbrik edib. Qalib komandaya 3000 manat pul mükafatı təqdim edilib.
Kapital Bank sosial yönümlü fəaliyyətinə uyğun olaraq, daim intellektual oyunları və təhsil layihələrini dəstəkləyir. Qeyd edək ki, Kapital Bank həmçinin “Nə? Harada? Nə vaxt?” intellektual klubun da rəsmi tərəfdaşıdır.

Kapital Bank наградил победителя игр «Брэйн Ринг»
Как сообщалось ранее, Kapital Bank является финансовым партнером телевизионного проекта «Брэйн Ринг». По итогам девятнадцатого сезона, обладателем кубка «Нар» стала команда «Нар».
Представители Kapital Bank в рамках сотрудничества встретились с членами команды и поздравили их с победой. Команде был вручен денежный приз в размере 3000 манатов.
Kapital Bank поддерживает интеллектуальные игры и образовательные проекты в рамках социально направленной деятельности. Следует отметить, что помимо игр «Брэйн Ринг» Kapital Bank также является официальным партнером интеллектуального клуба «Что? Где? Когда?».