Kapital Bank-dan hər 5000 AZN kredit üçün ayda cəmi 150 AZN ödəyin
Kapital Bank nağd pul krediti üzrə xüsusi kampaniyaya start verdi. Şərtlərə görə, Kapital Bank-dan kredit götürən müştərilərin hər 5000 manat kredit məbləği üçün ayda cəmi 150 manat ödəniş etmək imkanı var. Kampaniyadan rəsmi gəliri olanlar faydalana bilərlər.
Kampaniya həm rəqəmsal kanallar vasitəsilə, həm də filialdan rəsmiləşdirilən kreditlərə şamildir. Onlayn götürülən kreditlərə nağdlaşdırma komissiyası tətbiq olunmayacaq. Kampaniya 4 sentyabr 2023-cü il tarixinədək davam edəcək. Ətraflı məlumat üçün: https://kbl.az/bbclpr.
Qeyd edək ki, Kapital Bank və ya istənilən digər bankın kartı ilə əməkhaqqı yaxud təqaüd alanlar 30 000 manatadək nağd pul kreditini illik cəmi 10.9%-dən 59 ayadək müddətə götürə bilərlər. Kredit şərtləri barədə ətraflı məlumat və onlayn müraciət üçün: https://kbl.az/kbgtkncd.
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi — 116 filialı və 31 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün https://kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Birbank kartı sifarişi üçün: https://kbl.az/tkstcrd.

Kapital Bank has introduced an exclusive campaign for cash loans. Under this exciting offer, clients opting for a loan from Kapital Bank can enjoy the benefit of paying just 150 manats per month for every 5,000 manats borrowed. This opportunity is available to individuals with verifiable official income.
The campaign covers loans processed via both digital channels and in bank branches. Furthermore, clients opting for online loans will not incur any withdrawal fees. This special offer will be valid from October 18 to November 30, 2023.
It should be noted that individuals receiving their salary or pension through a Kapital Bank or any other bank card can avail a cash loan of up to 30,000 manats at an annual rate starting at 10.9% for a duration of up to 59 months. For more information about the loan terms and to apply online, please visit https://kbl.az/prthy.