Kapital Bank-da İT mütəxəssisləri üçün iş imkanı
Ölkənin birinci bankı Kapital Bank 5000-dən çox əməkdaşı ilə həm də banklar arasında ölkənin ən böyük işəgötürən şirkətlərindən biridir. “Agile” iş tərzi, davamlı və sürətli inkişaf, pozitiv korporativ mədəniyyət, çoxsaylı perspektivli layihələr təklif edən və peşəkar komandada çalışmaq imkanı yardan bank unikal karyera imkanlarına sahib olmaq istəyən İT mütəxəssislər üçün yeni vakansiyalar elan edib.
Əsas rəqabət üstünlüyü və işçi dəyər təklifi öyrənmə, eləcədə inkişaf üzərinə qurulan bank namizədlərə peşəkar mühit, yeni biliklər və qabaqcıl təcrübə vəd edir. Uğurlu rəqəmsal və data transformasiyası yolunda olan bank innovativ yenilikləri tez qavrama və onlarla çalışma bacarığı ilə yanaşı əməkdaşlarına böyük beynəlxalq təcrübə qazandırır.
Nüfuzlu “Great Place To Work” (“Mükəmməl iş yeri”) mükafatını Azərbaycanda alan ilk bank da məhz Kapital Bank-dır. Əsas məqsədi əməkdaşlarının inkişafı  üçün mükəmməl karyera imkanları yaratmaq olan Kapital Bank komandasına qoşulmaq istəyənlər https://hr.kapitalbank.az  saytına daxil olaraq şəxsi kabinet yaradıb özləri barədə ətraflı məlumatları qeyd etməlidirlər. Şəxsi kabinet hazır olduqdan sonra, namizədlər müxtəlif vakansiyalar üzrə Kapital Bank-a müraciət ünvanlaya bilərlər. Bankda olan bütün mövcud vakansiyalar barədə portalda ətraflı məlumatlar qeyd olunub.

Kapital Bank открывает двери для IT-специалистов: карьерные возможности ждут вас!
Первый банк Азербайджана Kapital Bank является одним из крупнейших работодателей среди отечественных банков с более чем 5000 сотрудниками. Банк объявил о новых вакансиях для IT-специалистов, желающих получить уникальные возможности карьерного роста: Agile-подход в работе, быстрое и постоянное развитие, позитивная корпоративная культура, множество перспективных проектов и возможность работать в профессиональной команде.
Благодаря своему конкурентному преимуществу и ценностному предложению для сотрудников, основанному на обучении и развитии, банк обеспечивает кандидатам профессиональную среду, новые знания и передовой опыт. Банк, идущий по пути успешной цифровой и дата-трансформации, предоставляет своим сотрудникам уникальный международный опыт и возможность оперативно внедрять инновации в работу.
Kapital Bank — первый банк в Азербайджане, удостоенный престижной награды Great Place To Work («Отличное место для работы»). Желающие присоединиться к команде Kapital Bank могут посетить портал https://hr.kapitalbank.az, создать личный кабинет и заполнить подробную информацию о себе. После завершения регистрации кандидаты могут подать заявку на различные вакансии. Подробная информация о всех имеющихся вакансиях в банке размещена на портале.