Birbank Visa kart sahibləri üçün yeni qazandıran kampaniya başlayıb. Şərtlərə görə Metropark alış-veriş mərkəzində Birbank partnyorlarında edilən istənilən taksit əməliyyatları üçün 10% keşbek qazana biləcəklər. 30 sentyabr 2022-ci il tarixinədək davam edəcək aksiyada hər müştəri toplam 50 AZN məbləğində keşbek qazana bilər.
Qeyd edək ki, bütün Birbank kartlarının həm taksit, həm də debet növü mövcuddur. Birbank Cashback kartı sahibinə ikiqat ƏDV bonusu və nağdsız ödənişlərdə 1,5%-dən 30%-dək keşbek, Birbank Miles isə istənilən aviaşirkətin aviabiletinə dəyişdirilməsi mümkün olan millər qazandırır. Birbank Cashback debet kartları ilə ay ərzində 4000 manatadək istənilən yerli bankomatda vəsait nağdlaşdırarkən və ölkədaxili istənilən bank kartına pul köçürərkən heç bir komissiya haqqı tutulmur. Həmçinin Birbank Miles və Birbank Umico kartları ilə ay ərzində 4000 manatadək Kapital Bank-a məxsus bankomatlarda nağdlaşdırma və ölkədaxili istənilən bank kartına pul köçürməsi komissiyasızdır. Birbank taksit kartı istifadəçiləri isə 63 günədək güzəşt müddətindən faydalana bilərlər.
Birbank kartları bir sıra üstünlüklərə malikdir: 18 ayadək faizsiz taksitlə hissə-hissə ödəmək imkanı, birdəfəlik ödənişlərdə 63 günədək güzəşt müddəti, kartı idarə etmək üçün rahat mobil tətbiqi və pulsuz SMS məlumatlandırma xidməti. Birbank kartının ölkə üzrə 11 000-dən artıq partnyor mağazası fəaliyyət göstərir və bu say artmaqdadır.

Holders of Birbank installment cards to earn more cashback
A new campaign has been launched for Birbank Visa cardholders. According to the terms of the campaign, customers will get 10% cashback for any installment purchase made with Birbank Visa cards in Birbank partner stores located in the Metro Park shopping center. The campaign will last until September 30, 2022. Each customer can earn a total of 50 AZN cashback maximum.
Each type of Birbank card will be offered in two versions — debit and installment. Birbank Cashback gives the holder double VAT bonuses and cashback from 1.5% to 30% for cashless payments, Birbank Miles — miles that can be redeemed for any flight ticket. No fee is charged for cash withdrawals at ATMs of local banks and transfers to any bank card within the country in the amount of up to 4,000 AZN within a month on Birbank Cashback debit cards. Birbank Miles and Birbank Umico debit cards enable its holders to withdraw cash at Kapital Bank’s ATMs and transfer money to any bank card within the country in the amount of up to 4,000 AZN within a month without fees. Plus, Birbank installment card holders will have a grace period of up to 63 days.
Birbank card has a number of features, such as: installment option for up to 18 months, up to 63 days of grace period for lump-sum payments, user-friendly mobile app for card management, loyalty program, free SMS notification service and a host of other things. Birbank card has more than 11 000 partner stores all over the country and this number is constantly growing.