Birbank Biznes bizneslə məşğul olanlara növbəti onlayn xidməti təqdim edir
Birbank Biznes bizneslə məşğul olan şəxslər üçün onlayn xidmətlərin çeşidini genişləndirməkdə davam edir. Budəfəki yenilik bank qarantiyası məhsuluna aiddir. Belə ki, müştərilər “Sürətli tender” üzrə qarantiya məktubunu Birbank Biznes vasitəsilə tam olaraq onlayn şəkildə ala bilərlər.
Yeni rəqəmsal xidmətin əsas üstünlüyü ondan ibarətdir ki, filiala gələrək vaxt itirməyə və kuratora, bank əməkdaşına müraciət etməyə ehtiyac yoxdur. Qarantiyanın ayrılması üçün sahibkarlar Birbank Biznes vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Müraciət ərizəsi isə avtomatik sistem vasitəsilə formalaşır. Daha sonra müştəri ərizəsini ASAN imza ilə təsdiq edərək, məktubu tam olaraq onlayn formada əldə edir.
Birbank Biznes-in  “Sürətli tender” məhsulu bir sıra özəlliklərə malikdir: bir dəfə müqavilə bağlanır və daha sonra qarantiya məktubları ərizə əsasında rəsmləşdirilir; limit rəsmləşdirilməsi komissiyasız həyata keçirilir; illik faiz və limit üzrə komissiya 0% təşkil edir; yalnız qarantiya məktubu əldə etdikdə birdəfəlik komissiya ödənilir.
Qeyd edək ki, Birbank Biznes-də sahibkarların hər gün istifadə etdiyi bir sıra məhsullar var:
- Qarantiya məhsulları: tender, icra, avans, keyfiyyət, ödəniş, gömrük qarantiyası və s.
- Sürətli tender
- Nağd təminatlı qarantiya
- “Biznes overdraft”
- Ticarət əməliyyatlarının maliyyələşdirilməsi üzrə: faktorinq, satışın
maliyyələşdirilməsi, təchizat öncəsi maliyyələşmə
- Gömrük krediti
- Sürətli kredit
- Biznes ipoteka krediti
- Maliyyə lizinqi
- Ənənəvi kredit / Kredit xətti
Sahibkarlara vaxta qənaət etmək imkanı verən Birbank Biznes sistemi haqqında ətraflı məlumat üçün https://birbank.business saytına keçid alın və ya 896 məlumat mərkəzinə zəng edin.

Birbank Biznes предлагает очередную онлайн-услугу для бизнеса
Birbank Biznes продолжает расширять спектр онлайн-услуг для бизнеса. Очередное нововведение касается банковских гарантий. Клиенты теперь могут получить гарантийное письмо по «Быстрому тендеру» полностью онлайн через Birbank Biznes.
Главное преимущество нового цифрового сервиса — не нужно тратить время на визиты в филиал и обращение к куратору или сотруднику банка. Предприниматели могут подать заявку на получение гарантии через Birbank Biznes. Форма заявления формируется системой автоматически. После этого клиент подтверждает заявку подписью ASAN и получает письмо в онлайн-форме.
Продукт «Быстрый тендер» Birbank Biznes имеет ряд преимуществ: договор заключается один раз, а затем на основании заявки оформляются гарантийные письма; выдача лимита осуществляется без комиссии; годовая процентная ставка и комиссия по лимиту составляет 0%; только при получении гарантийного письма взимается единовременная комиссия.
В Birbank Biznes собрано множество банковских продуктов, которыми предприниматели пользуются каждый день: