Kapital Bank-ın səhmdarlarının yığıncağı keçiriləcək
31 mart 2023-cü il tarixində, saat 11.00-da, Bakı şəhəri, Badamdar qəsəbəsi, Mikayıl Müşfiq küçəsi 2E ünvanında yerləşən Bankın Ofisində (3-cü mərtəbə, iclas zalı) Bankın Səhmdarlarının növbəti ümumi yığıncağı keçiriləcək. Yığıncağın gündəliyinə aşağıdakı məsələlər daxil edilib:
·       “Kapital Bank” ASC-nin 2022-ci ilin yekunlarına dair maliyyə hesabatlarının təsdiq olunması məsələsi;
·       “Kapital Bank” ASC tərəfindən 2022-ci ilin maliyyə ilinin yekunlarına əsasən səhmdarlara dividend ödənilməsi məsələsi;
·       “Kapital Bank” ASC-nin Nizamnaməsinin yeni redaksiyada təsdiq edilməsi məsələsi;
·       Digər məsələlər.
Səhmdarların ümumi yığıncağının gündəliyi üzrə materiallarla 31 mart 2023-cü il tarixinədək https://kapitalbank.az/sehmdarlarin-yigincagi linki vasitəsilə tanış ola bilərsiniz.

An ordinary general meeting of Kapital Bank’s shareholders will be held on March 31, 2023, at 11:00 in the Bank’s administrative building in Badamdar settlement (2E M. Mushfig St., 3rd floor, meeting hall). The following issues will be discussed during the meeting:
· Approval of the annual financial statements of “Kapital Bank” OJSC for the year 2022;
· Decision on payment of dividends to shareholders by “Kapital Bank” OJSC based on the results of the annual financial statements for 2022;
· Approval of the restated Charter of “Kapital Bank” OJSC;
· Other items.
Materials on the agenda of the ordinary general meeting of shareholders can be found until March 31, 2023 at the following link: https://kapitalbank.az/sehmdarlarin-yigincagi