“MilliÖN-də Kapital Bank kartı balansını artır və hədiyyə qazan”
Kapital Bank ödəniş kart sahibləri üçün yeni birtirajlı, stimullaşdırıcı lotereya keçirir. Lotereyada iştirak etmək üçün “MilliÖN” ödəmə terminallarında bütün növ Kapital Bank kartlarının (maaş, Birbank debet, kredit kartları və s.) balansını artırmaq lazımdır.
Şərtlərə görə 30 iyun 2023-cü il tarixinədək balansına minimum 10 manat və daha çox məbləğdə mədaxil edən kart sahibləri avtomatik olaraq lotereyada iştirak etmək hüququ qazanır. 14 iyul 2023-cü il tarixində keçirilən tiraj zamanı 1 ədəd Toyota Corolla avtomobili, 5 ədəd iPhone 14 Pro 128 GB və 10 ədəd iPad 10.9 64 GB öz sahiblərini tapacaq.
Lotereyada şanslar üzrə heç bir limit tətbiq olunmur və hər 10 manat mədaxil kart sahibinə 1 iştirak şansı qazandırır. Misal üçün, kart sahibi kartına 100 manat mədaxil edibsə, o, avtomat olaraq 10 iştirak şansı qazanacaq. Əgər müştərinin bir neçə Kapital Bank və ya Birbank kartı varsa, hər biri lotereyada ayrılıqda iştirak edəcək. Hər müştəri lotereyada hər kartı üzrə yalnız 1 dəfə hədiyyə qazana bilər. Lotereya barədə ətraflı məlumat üçün: https://kbl.az/kbmlnpr.
Qeyd edək ki, Kapital Bank və Birbank kartlarını bankın filiallarından və ya kapitalbank.az, birbank.az saytlarından onlayn sifariş etmək olar. Azərbaycan manatı, ABŞ dolları və avro valyutası əsasında ödəniş kartlarını 1, 2 və ya 3 il müddətinə əldə etmək mümkündür.

Kapital Bank is holding a one-draw stimulating lottery for the holders of its payment cards. To participate in the lottery, it is necessary to top up the balance of any card from Kapital Bank (salary, pension, debit, Birbank installment card, etc.) via MilliÖN payment terminals.
According to the tirms, cardholders who have credited AZN 10 or more to their balance before June 30, 2023 automatically receive the right to participate in the lottery. During the draw, which will take place on July 14, 2023, 1 Toyota Corolla, 5 iPhone 14 Pro 128 GB and 10 iPad 10.9 64 GB will find their owners.
There are no limits on the chances in the lottery, and every AZN 10 credited gives the cardholder 1 chance to participate. For example, if a cardholder add AZN 100 on his card, he will automatically get 10 participation chances. If the client has several Kapital Bank or Birbank cards, each of them will join the lottery separately. Only one gift can be won per card. For more information about the lottery, follow https://kbl.az/kbmlnpr.
Kapital Bank and Birbank cards can be ordered at the bank's branches or online at kapitalbank.az and birbank.az. Payment cards are issued in AZN, USD or EUR currency with a validity period of 1, 2 or 3 years.
Kapital Bank, the country's first bank, is part of PASHA Holding. Kapital Bank has the largest service network in Azerbaijan with 114 branches and 25 departments all over the country. For more detailed information about the Bank’s products and services, please refer to www.kapitalbank.az website, 196 Call Centre or the Bank’s various social network pages. To apply for a consumer loan visit https://kbl.az/krdt, for a Birbank installment card visit https://kbl.az/tkstcrd.