Ölkənin birinci Bankı Kapital Bank-ın Laçın filialının açılışı baş tutdu. Laçın şəhəri, Heydər Əliyev küçəsi 87 ünvanında fəaliyyətə başlayan filialın açılışında prezidentin Laçın şəhərində xüsusi nümayəndəliyinin rəsmisi Hüseyn Quliyev, Dövlət Məşğulluq Agentliyinin Laçın rayonu üzrə nümayəndəsi İlqar Təhməzov, Bərpa, Tikinti və İdarəetmə Xidmətinin əməkdaşları, bankın nümayəndələri və Laçın sakinləri iştirak etdilər.
Yeni konsepsiya əsasında təqdim edilən Laçın filialı həftə içi 5 gün saat 9:00-dan 18:00-dək müştərilərə ən yüksək səviyyədə xidmət göstərəcək. Filial bunun üçün bütün zəruri şəraitə və imkanlara malikdir. Burada Laçın sakinlərinə əmanətlər, plastik kartlar, müxtəlif növ kreditlər və digər məhsullar, hesablaşma-kassa əməliyyatları, valyuta mübadiləsi kimi əməliyyatlar da daxil olmaqla bütün növ bank xidmətləri təklif olunur.
Yeni filalın açılışı ilə Kapital Bank həm də Laçında fəaliyyətə başlayan ilk bank kimi tarixə düşdü. Ölkədə ən böyük filial şəbəkəsinə malik bankın filiallarının sayı Laçın filialının açılışının ardından 119-a çatdı. Tezliklə bankın Xankəndi filialının da açılışı planlaşdırılır.
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 119 filialı və 53 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün https://kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün— https://kbl.az/prgtk, Birbank kartı sifarişi üçün — https://kbl.az/prcrc .

Kapital Bank, the country's first bank, celebrated the inauguration of its Lachin branch. The opening ceremony, held at 87 Heydar Aliyev Street in the city of Lachin, was attended by various dignitaries including the Special Representative of the President in the Lachin district, Huseyn Guliyev, and the representative of the State Employment Agency in the Lachin district, Ilqar Tahmazov, as well as officials from the Service of Restoration, Construction and Management in Karabakh, bank representatives, and local residents.
Operating under a new concept, the Lachin branch will provide high-quality services to customers from Monday to Friday, from 9:00 AM to 6:00 PM. The branch is fully equipped with all necessary facilities and resources to serve the community. It offers a wide range of banking services including deposits, plastic cards, various types of loans and other products, as well as banking operations such as cashier services, and currency exchange.
With the opening of this new branch, Kapital Bank has made history as the first bank to commence operations in Lachin. The number of branches in the country’s largest branch network has reached 119 following the opening of the Lachin branch. Plans are underway for the opening of the bank’s branch in Khankendi.