Ölkənin birinci Bankı Kapital Bank-ın Laçın filialının açılışı baş tutdu. Laçın şəhəri, Heydər Əliyev küçəsi 87 ünvanında fəaliyyətə başlayan filialın açılışında prezidentin Laçın şəhərində xüsusi nümayəndəliyinin rəsmisi Hüseyn Quliyev, Dövlət Məşğulluq Agentliyinin Laçın rayonu üzrə nümayəndəsi İlqar Təhməzov, Bərpa, Tikinti və İdarəetmə Xidmətinin əməkdaşları, bankın nümayəndələri və Laçın sakinləri iştirak etdilər.
Yeni konsepsiya əsasında təqdim edilən Laçın filialı həftə içi 5 gün saat 9:00-dan 18:00-dək müştərilərə ən yüksək səviyyədə xidmət göstərəcək. Filial bunun üçün bütün zəruri şəraitə və imkanlara malikdir. Burada Laçın sakinlərinə əmanətlər, plastik kartlar, müxtəlif növ kreditlər və digər məhsullar, hesablaşma-kassa əməliyyatları, valyuta mübadiləsi kimi əməliyyatlar da daxil olmaqla bütün növ bank xidmətləri təklif olunur.
Yeni filalın açılışı ilə Kapital Bank həm də Laçında fəaliyyətə başlayan ilk bank kimi tarixə düşdü. Ölkədə ən böyük filial şəbəkəsinə malik bankın filiallarının sayı Laçın filialının açılışının ardından 119-a çatdı. Tezliklə bankın Xankəndi filialının da açılışı planlaşdırılır.
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 119 filialı və 53 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün https://kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün— https://kbl.az/prgtk, Birbank kartı sifarişi üçün — https://kbl.az/prcrc .

Состоялось открытие Лачинского филиала Kapital Bank
Состоялось открытие Лачинского филиала Kapital Bank – первого банка страны. В открытии филиала,  находящегося по адресу: город Лачин, улица Гейдара Алиева, 87, приняли участие член специального представительства президента в городе Лачин Гусейн Гулиев, представитель Государственного агентства занятости населения по Лачинскому району Ильгар Тахмазов, сотрудники Службы восстановления, строительства и управления, представители банка и жители Лачина.
Лачинский филиал, представленный на основе новой концепции, будет обеспечивать самый высокий уровень обслуживания клиентов 5 дней в неделю с 9: 00 до 18: 00. Филиал располагает всеми необходимыми для этого условиями и возможностями. Здесь жителям Лачина предлагаются все виды банковских услуг, включая сбережения, пластиковые карты, различные виды кредитов и других продуктов, расчетно-кассовые операции, обмен валюты.
С открытием нового филиала Kapital Bank также вошел в историю как первый банк, начавший свою деятельность в Лачине. Количество филиалов банка с самой большой филиальной сетью в стране после открытия достигло 119. В ближайшее время планируется открытие филиала банка в городе Ханкенди.