Kapital Bank-dan böyük fürsət: depozitiniz sizə 50 000 AZN qazanmaq şansı yaradır
Ölkənin birinci bankı Kapital Bank-ın depozit yerləşdirən müştərilər üçün həyata keçirdiyi stimullaşdırıcı “Depozit lotereyası” davam edir. Şərtlərə əsasən 31 oktyabr 2024-cü il tarixinədək minimum 500 AZN olmaqla istənilən məbləği banka əmanət edən müştərilər lotereyada iştirak etmək şansı əldə edirlər. Lotereya çərçivəsində faizləri müddətin sonunda götürmək şərti ilə 6, 12 və ya 18 ayadək depozit yerləşdirən müştərilər lotereyada qalib olmaq şansı qazanırlar.
Lotereyanın 7 noyabr 2024 tarixində keçiriləcək  final tirajında 60 qalibə maksimum 2000 AZN olmaqla ikiqat faiz ödənişi təqdim olunacaq. Bu isə illik 18%-dək gəlir deməkdir. Bir şanslı müştəri isə 2-ci tirajda 50 000 AZN-ə sahib olacaq.
Qeyd edək ki, filiallarda yerləşdirilən hər əlavə 1000 AZN depozit 10 şans, Birbank mobil tətbiqi üzərindən yerləşdirilən depozitlər isə hər əlavə 1000 AZN üçün 20 şans yaradır.
Ətraflı məlumat üçün: https://kbl.az/dll
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 119 filialı və 53 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün https://kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün— https://kbl.az/prgtk, Birbank kartı sifarişi üçün — https://kbl.az/prcrc

Win up to 50 000 AZN with Kapital Bank’s new “Deposit Lottery”
Kapital Bank, the country’s first bank, has introduced an exciting new campaign, the “Deposit Lottery,” aimed at encouraging customers who place new deposits to the bank. According to the terms, customers who place a deposit of at least 500 AZN by October 31, 2024, will automatically enter the lottery. By placing a deposit with a term of 6, 12, or 18 months and opting to receive the interest at the end of the term, customers will gain a chance to win in the lottery.
The lottery, which consists of two draws, offers participants various attractive prizes. In the first draw, to be held on October 4, 2024, 40 winners will receive a double interest payment of up to 2 000 AZN. The second draw on November 7, 2024, will see 60 winners also receiving a double interest payment of up to 2 000 AZN, translating into an annual yield of up to 18%. One lucky customer will win the grand prize of 50 000 AZN in the second draw.
Additionally, every additional 1 000 AZN deposited in branches provides 10 extra chances to win, while deposits placed through the Birbank application grant 20 chances for every additional 1 000 AZN.
Join the campaign now for a chance to win and boost your savings with Kapital Bank. For more information, please visit: https://kbl.az/dlpr