Kapital Bank yeni Bravo-4 filialını istifadəyə verdi
Kapital Bank müştəri xidmətinin inkişafı istiqamətində mütəmadi olaraq yeni layihələr həyata keçirir. Yeni konsepsiya əsasında təqdim edilən filial, Bakı şəhəri, Binəqədi rayonu, Şövkət Məmmədova küçəsi 5 ünvanında olan Bravo marketdə (8-ci mikrorayon) yerləşir. Filial həftənin bütün günləri saat 10:00-dan 19:00-dək fəaliyyət göstərir. Artıq müştərilər yeni filialda müasir bank xidmətlərindən istifadə edə bilərlər.
Kapital Bank-ın Bravo-4 filialı, müştərilərə hesablaşma-kassa əməliyyatları, əmanətlər, müxtəlif növ kreditlər, plastik kartlar, kommunal, rabitə və digər xidmətlərin ödənişləri, valyuta mübadiləsi və sair bank xidmətlərini təklif edir. Yeni filial müştərilərə ən yüksək səviyyədə xidmət göstərmək üçün bütün zəruri şəraitə və imkanlara malikdir.
Qeyd edək ki, Kapital Bank 2015-ci ildən etibarən Bakı və regionlarda həyata keçirdiyi filial şəbəkəsinin transformasiyası prosesini hazırda da davam etdirməkdədir. Ötən illər ərzində 60-dan çox filialda əsaslı təmir və yerdəyişmə prosesi həyata keçirilib, 30-dan çox yeni filial və şöbə istifadəyə verilib. Transformasiya layihəsinin davamı olaraq cari ildə bir sıra şəhər və region filiallarının əsaslı təmir olunması, yeni filial və şöbələrin açılması planlaşdırılır.

Kapital Bank has opened a new Bravo-4 branch within the framework of the branch network optimization project. The new office will operate inside the Bravo supermarket, located at 5 Shovket Mammadova str., Binagadi district, Baku. The branch will be open every day from 10:00 to 19:00 and will enable customers to conveniently use modern banking services.
With a focus on traditional face-to-face banking, the Bravo-4 branch offers customers clearing and settlement, deposits, different types of loans, payment cards, money transfers, currency exchange, utility payments, as well as other services. The new branch has all the facilities for providing high-quality customer service.
It should be noted that Kapital Bank has been continuing the process of transformation of its branch network in Baku and the regions since 2015. Over the past years, more than 60 branches have been overhauled and moved to new offices, more than 30 new branches and departments have been put into operation. As a continuation of the transformation project, this year it is planned to carry out thorough repairs in several more city and regional offices, as well as the opening of new branches and departments.