25 fevral 2025-ci il tarixindən etibarən ölkənin birinci bankı Kapital Bank rəsmi olaraq fəaliyyətini müasir texnologiyalar və qabaqcıl infrastrukturla təchiz edilmiş yeni baş ofisində davam etdirir.
“Kapital Bank” ASC-nin baş ofisi artıq Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Neftçilər pr.153-“Port Baku Towers 2” ünvanında yerləşir. Qeyd edək ki, bu barədə məlumatı ötən ilin sonlarında mətbuat nümayəndələri ilə keçirilən görüşdə bankın İdarə Heyətinin Sədri Fərid Hüseynov da bildirmişdi. Eyni zamanda, bu gündən etibarən bankın “28 May” filialı fəaliyyətini dayandırır və müştərilər eyni xidmətləri Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Bülbül prospekti 60 ünvanında yerləşən Mərkəz filialından ala bilərlər. Mərkəz filialı həftə içi 5 gün saat 9:00-dan 18:00-dək müştərilərə əmanətlər, plastik kartlar, müxtəlif növ kreditlər və digər məhsullar da daxil olmaqla bütün növ bank xidmətləri təklif olunur.
Qeyd edək ki, yeni baş ofis bank əməkdaşlarının daha rahat, geniş imkanlarla təchiz olunmuş və innovativ iş şəraitində fəaliyyət göstərməsini, həmçinin daxili iş proseslərinin optimallaşdırılmasını təmin etmək məqsədilə dizayn edilmişdir. Hazırda bankda 5500-dən çox əməkdaş fəaliyyət göstərir və bu, bankın ölkənin əmək bazarına verdiyi müsbət töhfənin və ölkə iqtisadiyyatına qatdığı dəyərin də bariz nümunəsidir.

Kapital Bank объявляет новый адрес головного офиса
С 25 февраля 2025 года Kapital Bank, ведущий банк страны, официально продолжает свою деятельность в новом головном офисе, оснащённом современными технологиями и передовой инфраструктурой.
Головной офис ОАО «Kapital Bank» теперь расположен по адресу: г. Баку, Насиминский район, проспект Нефтчиляр 153, «Port Baku Towers 2». Отметим, что об этом переезде в конце прошлого года сообщил Председатель Правления банка Фарид Гусейнов на встрече с представителями прессы. Кроме того, с сегодняшнего дня филиал «28 Мая» прекращает свою деятельность, и клиенты могут получать аналогичные банковские услуги в Центральном филиале, расположенном по адресу: г. Баку, Насиминский район, проспект Бюльбюля, 60. Центральный филиал работает с понедельника по пятницу с 9:00 до 18:00 и предлагает широкий спектр банковских услуг, включая депозиты, пластиковые карты, различные виды кредитов и другие финансовые продукты.
Новый головной офис был спроектирован с целью повышения комфорта сотрудников, создания современного и инновационного рабочего пространства, а также оптимизации внутренних бизнес-процессов для повышения эффективности. В настоящее время в Kapital Bank работает более 5 500 специалистов, что подчёркивает значительный вклад банка в национальный рынок труда и экономику Азербайджана.