Rəqəmsal yeniliklərdə sərhəd tanımayan Birbank bu dəfə müştərilərinə investisiya dünyasının qapılarını açır. Belə ki, 3 milyondan çox aktiv istifadəçisi olan Birbank ailəsinə tamamilə yeni mobil tətbiq – Birbank Invest qoşulur. PAŞA Kapital İnvestisiya Şirkəti” QSC ilə birgə həyata keçirilən layihə hər kəsə qlobal maliyyə bazarlarına rahat və sərfəli çıxış təqdim edir. Birbank Invest-lə dünyaca məşhur şirkətlərin səhmdarına çevrilmək, qlobal maliyyə bazarlarına çıxış əldə etmək bir klik qədər rahat, zamansız və təhlükəsizdir.
Qeyd edək ki, Birbank brendinin təqdim etdiyi Birbank Invest, Azərbaycanda bank tərəfindən “PAŞA Kapital İnvestisiya Şirkəti” QSC ilə birgə təqdim olunan ilk müstəqil investisiya tətbiqidir. Tətbiq həm investisiya sahəsində ilk addım atanlar, həm də təcrübəli investorlar üçün nəzərdə tutulub. İstifadəçilər bu innovativ platforma sayəsində sərvətlərini asanlıqla idarə edə, investisiya imkanlarından effektiv şəkildə faydalana bilərlər.
Kapital Bank-ın əmtəə nişanı olan Birbank Invest istifadəçilərinə unikal fürsətlər təqdim edir:
• ABŞ-ın aparıcı şirkətləri və ETF-lər daxil olmaqla, 11 000-dən çox maliyyə alətinə çıxış imkanı;
• Cəmi 1 ABŞ dolları ilə investisiyaya fürsəti;
• Hissəli səhmlərlə sərfəli və əlçatan yatırım;
• Əlavə sənəd tələb olunmadan, sürətli və tam rəqəmsal qeydiyyat prosesi;
• CFD deyil, səhmlərin birbaşa istifadəçinin adına rəsmiləşdirilməsi ilə şəffaf sahibliyin təmin olunması;
• 7/24 sifariş qəbul etmə imkanı və real vaxtda portfel izləmə funksiyası;
• Kartı manual olaraq əlavə etmədən vəsaiti anındaca yükləmə imkanı;
• Rəqabətli komissiya şərtləri: əməliyyat üzrə cəmi 0.2%, minimum 1 ABŞ dolları, maksimum 100 ABŞ dolları;
• Yüksək səviyyəli təhlükəsizlik sistemi və SIPC sığortası ilə istifadəçi balansının 500 000 ABŞ dollarınadək sığortalanması;
Birbank Invest mobil tətbiqini həm “App Store”, həm də “Google Play” platformalarından yükləmək mümkündür.
Mobil təbiqi yükləmək üçün: https://onelink.to/ryprcz
2025-ci ilin iyun ayında müştərilərə təqdim olunan Birbank Invest – Birbank brendinin ilk müstəqil investisiya tətbiqidir.  İstifadəçilərə beynəlxalq maliyyə bazarlarına rahat, təhlükəsiz və əlçatan çıxış imkanı yaradan rəqəmsal platforma “PAŞA Kapital İnvestisiya Şirkəti” QSC ilə birgə əməkdaşlıq çərçivəsində hazırlanıb.
Birbank Invest barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün https://birbankinvest.az/ saytına keçid edə, onlayn çat vasitəsilə birbaşa sorğularınızı ünvanlaya, 196 Sorğu Mərkəzinə zəng edə və ya Bank Invest-in müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz - https://linktr.ee/birbank.invest.

Не знающий границ в мире цифровых инноваций, Birbank на этот раз открывает своим клиентам двери в мир инвестиций. Так, к числу более чем 3 миллионов активных пользователей семьи Birbank присоединяется совершенно новое мобильное приложение – Birbank Invest. Реализованный совместно с инвестиционной компанией «PAŞA Kapital» ЗАО проект предоставляет всем удобный и выгодный доступ к глобальным финансовым рынкам. С Birbank Invest стать акционером всемирно известных корпораций и получить доступ к международным финансовым рынкам стало так же просто, безопасно и мгновенно, как один клик.
Отметим, что представленное под брендом Birbank приложение Birbank Invest – это первое в Азербайджане независимое инвестиционное приложение, запущенное банком совместно с «PAŞA Kapital» ЗАО. Приложение предназначено как для новичков в инвестиционной сфере, так и для опытных инвесторов. С помощью этой инновационной платформы пользователи могут легко управлять своими активами и эффективно использовать инвестиционные возможности.
Товарный знак Kapital Bank - Birbank Invest предоставляет пользователям уникальные возможности:
- Доступ к более чем 11 000 финансовым инструментам, включая ведущие компании США и ETF;
- Возможность начать инвестировать всего с 1 доллара США;
- Удобные и доступные вложения благодаря долевым акциям;
- Полностью цифровая регистрация без необходимости предоставления дополнительных документов;
- Прямое оформление акций на имя пользователя, что гарантирует прозрачность владения (а не CFD-контракты);
- Возможность приёма заказов 24/7 и функция отслеживания портфеля в режиме реального времени.
- Возможность мгновенного пополнения счёта без ручного добавления карты;
- Выгодные условия комиссий: всего 0,2% за операцию (минимум 1 доллар, максимум 100 долларов США);
- Высокий уровень безопасности, а также страхование баланса пользователя до 500 000 долларов США благодаря системе SIPC.
Ссылка для загрузки мобильного приложения: https://onelink.to/ryprcz
Представленное в июне 2025 года приложение Birbank Invest стало первым независимым инвестиционным продуктом под брендом Birbank. Эта цифровая платформа, разработанная в сотрудничестве с инвестиционной компанией «PAŞA Kapital» ЗАО, обеспечивает пользователям удобный, безопасный и доступный выход на международные финансовые рынки.
Более подробную информацию о Birbank Invest вы можете получить на сайте https://birbankinvest.az, отправив запрос через онлайн-чат, позвонив в справочный центр по номеру 196, либо обратившись на страницы Birbank Invest в социальных сетях – https://linktr.ee/birbank.invest.