Kapital Bank 15-16 yanvar tarixlərində Vyanada keçirilən 24-cü Euromoney – 2019 forumunda iştirak edir. Ənənəvi olaraq hər ilin əvvəlində maliyyə sektorunun ən nüfuzlu tədbiri olan Mərkəzi və Şərqi Avropa ölkələri forumu keçirilir.
Tədbirdə iştirak edən dövlət rəsmiləri, investorlar, beynəlxalq təşkilatların və maliyyə qurumlarının nümayəndələri, regionda olan cari məsələlər və problemləri müzakirə edib, eləcə də cari il üçün inkişaf planlarını açıqlayıblar. Beynəlxalq tədbirlərdə iştirak dünyanın müxtəlif şirkətlərinin inkişaf fəaliyyəti barədə aktual məlumatların toplanmasına köməklik edir.
Qeyd edək ki, Kapital Bank bir sıra yerli və beynəlxalq təşkilatlarla müxtəlif sahələrdə əməkdaşlıq edir. Gələcəkdə belə təşkilatların sayı artırılacaq.
Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsinə malik olan Kapital Bank, 98 filialı və 12 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün www.kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz.

Kapital Bank is participating in Euromoney Forum 2019
Kapital Bank representatives is participated in the 24th Euromoney-2019 Forum, held from 15 to 16 January in Vienna. Traditionally, one of the largest financial events - the Forum of Central and Eastern European Countries, takes place at the beginning of each year.
State officials, investors, representatives of international organizations and financial institutions, who participated in the event discussed current issues and problems in the region, as well as announced development plans for the current year. Participation in international events provides an opportunity to get up-to-date information about activities and development of various companies around the world.
It should be noted that Kapital Bank successfully cooperates in various fields with many local and international organizations and expects to increase their number in the future.
Kapital Bank, having the biggest branch network in Azerbaijan, is at the service of customers with 98 branches and 12 departments. For more detailed information about the Bank’s products and services, please refer to www.kapitalbank.az website, 196 Call Centre or the Bank’s various social network pages.