Birbank-dan Torpaq çərşənbəsinə özəl kampaniya
13-19 mart 2024-cü il tarixlərində Birbank Cashback Mastercard taksit kartını onlayn olaraq əldə edən müştərilər 1 aprel 2024-cü il tarixinədək “Trendyol” və “Umico Market” kateqoriyaları üzrə ilk birdəfəlik 50 AZN və üzəri nağdsız əməliyyatları həyata keçirərək 20 AZN qazanacaqlar.
Qazanılan məbləğ ödəniş edildikdən dərhal sonra müştərinin keşbek hesabına əlavə ediləcək. Onu da qeyd edək ki, fürsətlər taksit, POS terminal və ya onlayn ödənişlərə şamil olunur.
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 117 filialı və 52 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün https://kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün — https://kbl.az/prgtk, Birbank kartı sifarişi üçün — https://kbl.az/prcrc.

Birbank offers a special campaign to customers who have owned their Birbank Cashback Mastercard installment card online by April 1st
A new campaign has started for customers who have owned Birbank Cashback Mastercard installment card through online channels (Birbank digital bank, birbank.az and kapitalbank.az websites) between 13-19 March 2024, will recieve an additional AZN 20 by making their first cashless transactions of 50 AZN or more in the “Trendyol” and “Umico Marketcategories until April 1, 2024.
The earned amount will be credited to the customer's cashback account immediately after the payment. It should be noted that opportunities include installments, POS terminal, or online payments.
Kapital Bank, the country's first bank, is part of PASHA Holding. Kapital Bank has the largest service network in Azerbaijan with 117 branches and 52 departments all over the country. For more detailed information about the bank’s products and services, please refer to https://kapitalbank.az website, 196 Call Centre or the bank’s various social network pages. To apply for a consumer loan visit https://kbl.az/prgtk,  for a Birbank installment card visit https://kbl.az/prcrc.