Birbank taksit kartları ilə şəxsi vəsaitdən köçürmə və nağdlaşdırma pulsuz oldu!
19.04.2023-cü il tarixindən etibarən taksit kartınızın şəxsi vəsait balansından ölkədaxili bütün bank kartlarına köçürmələri pulsuz edə bilərsiniz. Həmçinin, şəxsi vəsait balansınızdan ölkədaxili istənilən bankomatda nağdlaşdırma etdikdə də komissiya ödəməyəcəksiniz.
Birbank taksit kartlarında şəxsi vəsait balansı sizə bankın verdiyi taksit limiti ilə yanaşı kartınıza öz şəxsi vəsaitinizi əlavə edib müxtəlif əməliyyatlar etməyə imkan verir.
Şəxsi vəsait balansından pulsuz nağdlaşdırma və köçürmə üçün maksimal məbləğ Birbank Taksit kartlarında 5000 AZN, Birbank Umico Taksit və Umico Premium Taksit  kartlarında isə 4000 AZN-dir.
Birbank tətbiqi ilə Birbank Taksit kartlarından köçürmə komissiyalarında da dəyişiklik edilib. Tariflərdəki dəyişiklikləri isə aşağıda görə bilərsiniz:

Денежные переводы и снятие средств по картам рассрочки Birbank стали бесплатными!
С 19.04.2023 вы можете без комиссии совершать переводы с остатка собственных средств по карте рассрочки Birbank на любую местную банковскую карту. Комиссия не будет взиматься и за снятие собственных средств в любом банкомате страны.
Личный баланс на карте рассрочки Birbank дает возможность параллельно с кредитным лимитом добавлять на карту собственные деньги и совершать различные операции.
Максимальная сумма для бесплатного обналичивания и перевода с баланса личных средств составляет 5 000 AZN для карты рассрочки Birbank Taksit и 4 000 AZN для карт рассрочки Birbank Umico Taksit и Umico Premium Taksit.
Тарифы комиссии по денежным переводам с карт рассрочки Birbank через приложение Birbank также обновились. Ниже вы можете ознакомиться с обновленными тарифами: