Birbank taksit kartları ilə şəxsi vəsaitdən köçürmə və nağdlaşdırma pulsuz oldu!
19.04.2023-cü il tarixindən etibarən taksit kartınızın şəxsi vəsait balansından ölkədaxili bütün bank kartlarına köçürmələri pulsuz edə bilərsiniz. Həmçinin, şəxsi vəsait balansınızdan ölkədaxili istənilən bankomatda nağdlaşdırma etdikdə də komissiya ödəməyəcəksiniz.
Birbank taksit kartlarında şəxsi vəsait balansı sizə bankın verdiyi taksit limiti ilə yanaşı kartınıza öz şəxsi vəsaitinizi əlavə edib müxtəlif əməliyyatlar etməyə imkan verir.
Şəxsi vəsait balansından pulsuz nağdlaşdırma və köçürmə üçün maksimal məbləğ Birbank Taksit kartlarında 5000 AZN, Birbank Umico Taksit və Umico Premium Taksit  kartlarında isə 4000 AZN-dir.
Birbank tətbiqi ilə Birbank Taksit kartlarından köçürmə komissiyalarında da dəyişiklik edilib. Tariflərdəki dəyişiklikləri isə aşağıda görə bilərsiniz:

Money transfers and withdrawals with Birbank installment cards became free!
From 19.04.2023, you can make free of charge transfers from the personal funds balance of your installment card to all bank cards within the country.  Also, you will not pay commission when you withdraw money from your personal funds balance at any ATM in the country.
Personal funds balance on Birbank installment cards will help you add your personal funds to your card along with the limit of the installment card and make various transactions.
The maximum amount for free withdrawal and transfer from the balance of personal funds is 5000 AZN for Birbank installment cards, and 4000 AZN for Birbank Umico and Umico Premium installment cards.
Below you can see the changes in the fees for transfer commissions from Birbank installment cards via Birbank mobile app: