Birbank kartı ilə ödəniş et, 2 otaqlı mənzil qazan
Ölkənin ilk rəqəmsal bankı Birbank  yeni “10 001 hədiyyə” lotereyasını elan edir. 13 oktyabr – 15 dekabr tarixlərini əhatə edən lotereya Birbank kartları ilə ödəniş edən hər kəsə 1 ədəd 2 otaqlı mənzil, 3 ədəd 10 000 AZN-lik pul mükafatı, 7 ədəd səyahət paketi, qazanmaq şansı verir. Həmçinin “Umico Market” dən 500 AZN dəyərində 90 ədəd hədiyyə kuponu, “Umico” bonusları və minlərlə keşbek qazandıran lotereyada iştirak etmək üçün şərtlər çox sadədir.
Birbank debet və taksit kartları ilə 20 AZN və üzəri məbləğdə ödəniş edən hər kəs lotereyanın iştirakçısına çevrilir. Debet kartlarla ödəniş iştirakçılara 1, taksit kartla isə  Birbank tətbiqi ilə edilən köçürmələr, taksit və ninja əməliyyatları, nağdlaşdırma və digər növ maliyyə əməliyyatları istifadəçilərə 5 şans qazandırır. “Umico Market”də debet və taksit kartla alış-veriş isə müştərilərə daha 1 şans yaradır. QR ilə ödəniş isə istifadəçilərə əlavə 10 şans qazandırır. Lotereya haqqında ətraflı məlumat üçün: https://bir.bank/bbltrypr
Gün ərzində maksimum 20 əməliyyata görə şans qazanmaq mümkündür. İstifadəçilər yuxarıdakı linkdən FİN kodu daxil etməklə lotereyada iştirak şanslarını izləyə bilərlər. 3 tirajda baş tutacaq lotereyanın qalibləri hər tirajın sonunda, yəni 13 noyabr, 30 noyabr  və 27 dekabr tarixlərində Kapital Bank-ın sosial media hesablarında və https://birbank.az saytında elan olunacaq.

Pay with Your Birbank Card and Get a Chance to Win a Two-Room Apartment
The Azerbaijan's first digital bank, Birbank, has announced the launch of “10,001 hədiyyə” (“10,001 gifts”) lottery. Running from October 13 to December 15, this exciting event opens doors for Birbank cardholders to win fabulous prizes, including a two-room apartment, three cash prizes worth 10,000 manat each, seven tourist vouchers, ninety AZN 500 gift coupons from Umico Market, bonuses from Umico, and thousands of cashbacks.
Participating in the lottery could not be easier. All you have to do is make payments of 20 manats or more using your Birbank debit or installment card, and you automatically become a participant. When you make payment with your debit card, you get one chance, but if you opt for Birbank app transfers, installment transactions, utilize the Ninja feature, make cash withdrawals, or conduct other financial transactions with your Birbank installment card, you earn five chances. Plus, every purchase made with both your debit or installment card at Umico Market gives you an additional chance. QR code payments give holders 10 more chances. For more detailed information about the lottery, click on the following https://bir.bank/bbltrypr.
Users can earn chances for up to 20 transactions per day. To check your lottery participation status, visit the above link and enter your FIN code. The winners of the lottery, taking place in three draws, will be revealed at the end of each draw on November 13, November 30, and December 27. Stay tuned for the announcements, which will be posted on Kapital Bank's social media pages and the website https://birbank.az.