Birbank-la Trendyolda yeni ödəniş imkanı – “İndi al, sonra ödə”
Hər zaman innovativ, rəqəmsal həllər təqdim edən Birbank, Trendyol onlayn alış-veriş platformasında “İndi al, sonra ödə” ödəniş üsulunu təqdim edir. Yeni məhsul müştərilərə daha rahat və çevik alış-veriş imkanı yaradaraq onların istədikləri məhsulu istədikləri zaman əldə etməsinə imkan yaradır.
Artıq Trendyol istifadəçiləri alış-veriş zamanı bank tərəfindən təqdim edilən kredit limitindən istifadə edərək, alış-verişlərini istədikləri vaxt edib, ödənişlərini 4 bərabər hissəyə bölərək 2 ay müddətinə edə bilərlər.
Bunun üçün aşağıda qeyd olunan mərhələləri ardıcıl şəkildə yerinə yetirmək kifayətdir:
• Trendyol mobil tətbiqinə daxil olmaq;
• “Azərbaycandan birbaşa al” bölməsinə keçid etmək;
• Seçilmiş məhsulu səbətə əlavə etmək;
• Ödəniş üsulu kimi “İndi al, sonra ödə” seçimindən istifadə etmək;
• Təsdiq üçün tələb olunan məlumatları daxil etmək.
Birbank tamamilə faizsiz və komissiyasız olan bu xidmətlə müştərilərinə 50 AZN-dən 500 AZN-dək rahat alış-veriş imkanı təqdim edir. İstifadəçilər sadəcə biometrik təsdiqdən keçərək FİN kod və mobil nömrəni daxil edib kredit limitini aktivləşdirə bilərlər.

Следуя своей стратегии внедрения инновационных решений, Birbank представил новый способ оплаты «Купи сейчас, заплати позже» на онлайн-платформе Trendyol.
Новый продукт обеспечивает клиентам более удобный и гибкий шопинг, позволяя приобретать желаемые товары в любое время.
Теперь пользователи Trendyol могут совершать покупки с использованием кредитного лимита, предоставленного банком, и оплачивать их в течение 2 месяцев, разделив сумму на 4 равные части.
Для этого достаточно последовательно выполнить следующие шаги:
- Войти в мобильное приложение Trendyol;
- Перейти в раздел «Покупай напрямую из Азербайджана»;
- Добавить выбранный товар в корзину;
- Выбрать способ оплаты «Купи сейчас, заплати позже»;
- Ввести необходимую информацию для подтверждения.
Услуга, предлагаемая Birbank, полностью бесплатна, без процентов и комиссий. Клиенты могут воспользоваться возможностью совершать покупки на сумму от 50 до 500 AZN. Для активации кредитного лимита достаточно пройти биометрическую аутентификацию, указать FIN-код и номер мобильного телефона.