Ölkənin ilk rəqəmsal bankı Birbank, innovasiya və sürət lideri “Bakcell”-lə əməkdaşlıq çərçivəsində ölkədə bir ilkə imza atır.  Belə ki, müştərilər “Bakcell”-in yalnız “Birinci” tarifinə aid boş SIM kartlarını əldə edərək, zərfin içərisində təqdim olunan QR kod vasitəsilə nömrəni onlayn formada, heç bir sənəd təqdim etmədən aktivləşdirə və unikal imkanlardan faydalanmaq şansı qaznırlar.
Cəmi 6.90 AZN-dən başlayan məbləğlə “Birinci” tarifinə qoşularaq sərfəli rabitə xidməti əldə etmək mümkündür. Eyni zamanda “Birinci” tarifinə qoşulan istifadəçilər üçün xüsusi üstünlüklər də təqdim olunur:
• Birbank tətbiqindən istifadə üçün internet paketi bitdikdən sonra pulsuz internet;
• Kommunal, TV, internet, mobil və stasionar telefon ödənişlərinə əlavə 1% keşbek;
• Birbank tətbiqində QR ödənişlərinə əlavə 0.5% keşbek;
• Trendyol-da 2 ədəd 10% dəyərində endirim kuponu;
• Umico Premium xidmətinə pulsuz abunəlik;
• Tarif parametrlərini fərdi ehtiyaclara uyğun tənzimləmə imkanı.
Qeyd edək ki, SIM kartları Kapital Bank/Birbank-ın “28 Mall”, “Gənclik Mall”, “Sahil”, “Binəqədi”, “8-ci mikrorayon”, “Yasamal” və “Sumqayıt” filiallarından, eyni zamanda Bravo supermarketlər şəbəkəsinin “Gənclik Mall”, “Koroğlu”, “20 Yanvar” və “Əhmədli” filiallarından əldə etmək mümkündür. Kartlar sözügedən filiallarda quraşdırılmış xüsusi stendlər vasitəsilə təqdim olunur. İstifadəçilər stend və ya SIM paketinin içərisindəki QR kodu Birbank tətbiqi ilə skan edərək nömrəni tam rəqəmsal və sürətli şəkildə aktivləşdirə, daha sonra “Birinci” tarif paketindən faydalana bilərlər.
Ətraflı məlumat üçün: http://b-b.az/btpr
Daim ən son rəqəmsal yeniliklər və bank məhsulları təqdim edən Birbank, 3 milyondan çox aktiv istifadəçisi olan mobil tətbiqi, 121 filial və 52 şöbədən ibarət Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi ilə müştərilərinin xidmətindədir. Bank 2025-ci ilədək ölkənin birinci bankı Kapital Bank adı altında müştərilərinə xidmət göstərib və Paşa Holding-ə daxildir. Kapital Bank isə hazırda maliyyə institutu olaraq fəaliyyətini davam etdirir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün  https://birbank.az/ saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz.

Подключайся к тарифу «Birinci» от Birbank и получай бонусы!
Первая цифровая банковская платформа страны Birbank в сотрудничестве с лидером инноваций и скорости Bakcell реализует уникальный проект, не имеющий аналогов в Азербайджане. Теперь клиенты могут получить SIM-карты от Bakcell, предназначенные исключительно для тарифа «Birinci», и активировать номер в онлайн-режиме без предъявления каких-либо документов с помощью QR-кода, размещённого внутри упаковки.
Подключиться к тарифу «Birinci» можно всего за 6.90 AZN, получив выгодные условия связи, а также ряд эксклюзивных преимуществ:
• Бесплатный интернет для использования приложения Birbank даже после исчерпания интернет-пакета;
• Дополнительный 1% кэшбэка на оплату коммунальных услуг, телевидения, интернета, мобильной и стационарной связи;
• Дополнительный 0.5% кэшбэка на QR-платежи в приложении Birbank;
• Два купона на скидку 10% в интернет-магазине Trendyol;
• Бесплатная подписка на Umico Premium;
• Возможность настройки параметров тарифа в соответствии с индивидуальными потребностями.
SIM-карты можно получить в филиалах Kapital Bank/Birbank: «28 Mall», «Gənclik Mall», «Sahil», «Binəqədi», «8-ci mikrorayon», «Yasamal» и «Sumqayıt», а также в магазинах сети Bravo: «Gənclik Mall», «Koroğlu», «20 Yanvar» и «Əhmədli». Карты выдаются через специальные стенды, установленные в этих точках. Пользователи могут отсканировать QR-код со стенда или из упаковки SIM-карты с помощью приложения Birbank и быстро, в цифровом формате активировать номер, после чего начать пользоваться тарифом «Birinci».
Более подробная информация доступна по ссылке:  http://b-b.az/btpr
Birbank, всегда предлагающий новейшие цифровые инновации и банковские продукты, обслуживает клиентов через свое мобильное приложение с более чем 3 миллионами активных пользователей, а также через крупнейшую в Азербайджане сеть, состоящую из 121 филиала и 52 отделений. До 2025 года банк предоставлял услуги своим клиентам под названием Kapital Bank – первого банка страны и входит в состав Paşa Holding. Kapital Bank продолжает свою деятельность как финансовый институт. Для получения дополнительной информации о продуктах и услугах банка вы можете посетить сайт https://birbank.az/, обратиться в справочный центр 196 или на страницы банка в различных социальных сетях