Birbank Biznes Qəbələdə sahibkarlarla bir araya gəldi
Ötən həftə Azərbaycanda, turizmin mərkəzi bölgələrindən biri olan Qəbələ şəhərində sahibkarlar üçün daha bir tədbir keçirilib. Mərkəzi Bank, Azərbaycan Banklar Assosiasiyası və Azərbaycan Dövlət Turizm Agentliyinin təşkilatçılığı, eləcə də Birbank Biznes-in tərəfdaşlığı ilə keçirilən layihədə Qəbələ və ətraf rayonlarda yaşayan, eləcə də turizm sahəsində fəaliyyət göstərən sahibkarlar iştirak edib.
Qəbələ şəhəri “ASAN xidmət” Mərkəzində keçirilən tədbirə Birbank Biznes müştərisi olan və olmayan 40 sahibkar qoşulub. Tədbir zamanı sahibkarlara bankın mütəxəssisləri tərəfindən Birbank Biznes-in sahibkarlar üçün yaratdığı imkanlar və üstünlüklər haqqında məlumat verilib. Eyni zamanda maliyyələşmə məhsullarının işləmə prinsipləri, qeyri -kredit məhsullarının yaratdığı imkanlar və üstünlüklər və digər rəqəmsal həllər iştirakçılara təqdim edilib. Daha sonra iştirakçıların ehtiyacları dinlənilib və bankın gələcək yenilikləri haqqında onlara ətraflı məlumat verilib.
Qeyd edək ki, Birbank Biznes cari ildə sahibkarların inkişafını dəstəkləyən layihələrlə gündəmə gəlir. Bu kimi layihələrin keçirilməsi ölkədə sahibkarlığın, eləcə də bazar iqtisadiyyatının inkişafına böyük dəyər qatır.
Sahibkarlığın inkişafına önəm verən Birbank Biznes Kapital Bank-ın əmtəə nişanı olaraq həm sahibkarların, həm də onların bizneslərinin inkişafına dəstək olur, biznes sahiblərinə innovativ və rahat məhsullar təqdim edir. Birbank Biznes müştərilərində suallar yaranarsa, onlara istənilən vaxt canlı çat vasitəsilə də dəstək göstərilir. Sahibkarlara vaxta qənaət etmək imkanı verən Birbank Biznes sistemi haqqında ətraflı məlumat üçün https://birbank.business/ saytına keçid edin və ya 896 məlumat mərkəzinə zəng edin.

Birbank Biznes meets with entrepreneurs in Qabala
Last week, another important event for entrepreneurs was held in Qabala, one of Azerbaijan’s key tourism centers. The initiative was organized with the support of the Central Bank, the Association of Banks of Azerbaijan, and the State Tourism Agency of Azerbaijan, in partnership with Birbank Biznes.
The event took place at the “ASAN xidmət” center in Qabala and brought together 40 entrepreneurs – both current Birbank Biznes clients and those who are not yet customers. Participants from Qabala and nearby regions, particularly those active in the tourism sector, had the opportunity to engage directly with the bank’s specialists.
During the meeting, attendees were provided with detailed information about the opportunities and advantages Birbank Biznes offers to entrepreneurs. They were introduced to the principles behind the bank’s financial products, the benefits of its non-credit solutions, and various digital tools available to support their businesses. Additionally, the entrepreneurs’ specific needs were heard, and they received insights into upcoming innovations from the bank.
It is worth noting that throughout this year, Birbank Biznes continues to launch projects aimed at supporting the growth of entrepreneurship in Azerbaijan. Such initiatives play an important role in advancing both the local business landscape and the overall market economy.