Kapital Bank kartları ilə “AniPay” tətbiqində edilən köçürmə qaydalarında dəyişiklik
15 may 2025-ci il tarixindən etibarən Kapital Bank-a məxsus əməkhaqqı, pensiya, debet və kredit kartları vasitəsilə AniPay tətbiqi üzərindən edilən köçürmə qaydalarına dəyişiklik ediləcək. Belə ki, Kapital Bank və digər banklara məxsus kart və cari hesablara həyata keçirilən köçürmələrə komissiya haqqı tətbiq olunacaq.
Qeyd edək ki, yeni tətbiq ediləcək komissiya məbləği “Kapital Bank” ASC-nin qüvvədə olan tarif cədvəlində Kapital Bank və digər bank kartlarına köçürmələr üçün nəzərdə tutulmuş tariflərlə eyniləşdiriləcək.

Adjustment to AniPay transfer policies with Kapital Bank cards
Starting from May 15, 2025, the terms for money transfers made through the AniPay application using Kapital Bank’s salary, pension, debit, and credit cards will be updated.
Under the new terms, commission fees will apply to all transfers from Kapital Bank cards to both Kapital Bank and other bank cards or current accounts via AniPay.
These commission fees will be consistent with the current rates outlined in Kapital Bank OJSC’s official tariff schedule, applicable to card-to-card and account transfers.