Kapital Bank-ın nağd kredit lotereyasının final tirajının qalibləri bəlli oldu
Xəbər verdiyimiz kimi ölkənin birinci bankı Kapital Bank-da nağd kredit əldə edən müştərilər üçün lotereya keçirilirdi. Lotereyanın şərtlərinə əsasən 15 aprel-3 iyun 2024-cü il tarixlərində “Gündəlik təlabat krediti” rəsmiləşdirilən müştərilər avtomatik olaraq lotereyada iştirak edib qalib ola bilərdilər.
12 iyun 2024-cü il tarixində lotereyanın 2-ci və final tirajları baş tutdu. Canlı yayımda təsadüfi üsulla seçilən 23 nəfər 2-ci tirajın qalibi oldu. Qaliblər əldə etdikləri kreditin maksimum 500 AZN aylıq ödənişini hədiyyə olaraq qazandılar.
2-ci tirajın qalibləri haqqında ətraflı məlumat: https://kbl.az/prqi
Bundan başqa 15 aprel-3 iyun 2024-cü il tarixləri aralığında nağd kredit əldə edən müştərilər arasında keçirilən təsadüfi seçimdə 4 nəfər final tirajının qalibi oldu. Qaliblər kreditlərinin maksimum 10 000 AZN olmaqla tam ödənişini hədiyyə olaraq qazandılar.

Winners for final draw of Kapital Bank's cash loan lottery has been announced
As we reported earlier, the country's first bank, Kapital Bank, held a lottery for customers who obtained a cash loan. According to the lottery rules, customers who formalized a “Daily Needs Loan” from April 15 to June 3, 2024, automatically participated and had the chance to win.
On June 12, 2024, the second and final draws of the lottery took place. In the live broadcast, 23 winners were randomly selected in the second draw. These winners received a prize covering a maximum monthly payment of 500 AZN on their loan.
For detailed information about the second draw winners: https://kbl.az/prqi
Additionally, in a random selection among customers who took out a cash loan between April 15 and June 3, 2024, four winners were chosen in the final draw. These winners received a prize covering the full repayment of their loans, up to a maximum of 10,000 AZN.