Kampaniya müddətində BirKart taksit kartını onlayn rəsmiləşdirdikdən 8 gün ərzində bütün alış-verişlərinizə 8% keşbek qazanacaqsınız;
Kampaniya müddəti bitdikdən sonra belə birdəfəlik ödənişlərdə 1,5%-dən başlayan keşbek əldə edəcəksiniz;
Kampaniya ərzində edəcəyiniz əməliyyatlar taksit, POS terminal ödənişləri və ya onlayn ödənişlər olmalıdır;
BirKart-ı onlayn əldə etmək üçün Bankın BirKart-la bağlı keçirdiyi kampaniyalardan yalnız birindən yararlana bilərsiniz;
8% keşbek BirKart Miles taksit kartı üçün hər 1 AZN-ə 5.33 Mil qazandırır;
Kampaniya çərçivəsində maksimal qazanıla biləcək keşbek məbləği BirKart Cashback, BirKart taksit, BirKart Umico taksit kartları üçün 30 AZN, BirKart Miles taksit kartı üçün isə 2000 Mil-dir;
Kampaniyada Kapitalbank.az; BirBank.az; BirBank tətəbiqindən; (+99450)9998196 whatsapp nömrəsindən; 8196 qısa nömrəsindən və sosial şəbəkələrdən gələn müraciətlər iştirak edir;
Maliyyə əməliyyatları, pul köçürmələri, nağdlaşdırma və nağdlaşdırmaya bərabər tutulan əməliyyatlar, dövlət (məhkəmə, zəmanət), cərimə və kredit ödənişləri kampaniya çərçivəsində nəzərə alınmayacaq;
Kampaniya 30 noyabradək qüvvədədir.
Xidmət haqqı — aylıq 2 AZN (BirKart vasitəsilə aylıq 500 AZN məbləğində nağdsız ödəniş etdikdə (kredit ödənişləri və köçürmələr istisna olmaqla) həmin ay üçün aylıq xidmət haqqı tutulmur);
Nağdlaşdırma — BirKart limitinin 100%-ə qədər hissəsi;
Kredit kartı kimi istifadə olunduqda (nağdlaşdırma zamanı) kredit faizi — 25%;
BirKart-ı Kapital Bank və ya digər bankdan əmək haqqı/təqaüd alan şəxslər əldə edə bilər;
Yaş: 18–67;
Son iş yerində staj minimum 6 ay olmalıdır (Kapital Bank-da əmək haqqı kartı olan şəxslər üçün 3 ay). Təqaüdçülər üçün isə belə bir tələb yoxdur.
Şəxsiyyət vəsiqəsi;
Hərbçilər üçün hərbçinin şəxsi vəsiqəsi.
Şərtlər

get 8% cashback for every purchase!
During campaign, you will receive 8% cashback on all your purchases within 8 days after applying for a BirKart installment card online;
At the end of the campaign period, you will continue to receive cashback starting from 1.5% on one-time payments;
Transactions you will make during the campaign must be installment, POS terminal payments or online payments;
To get BirKart online, you can benefit from only one of the connected to Bank's BirBank campaigns;
To order online, you can submit an application on Kapitalbank.az, BirBank.az websites and from BirBank App; from WhatsApp number (+99450) 9998196; also applications are available from the short number 8196 and social networks;
During campaign for BirKart Installment, BirKart Umico and BirKart Cashback cards – 8% cashback, for BirKart Miles installment card for each 1 AZN 5.33 Miles
Maximum cashback amount for BirKart Installment, BirKart Umico and BirKart Cashback cards – 30 AZN, for BirKart Miles installment card for each 20000 Miles
Financial transactions, remittances, cash and cash equivalents, government (court, guarantee), fines and loan payments will not be considered as part of the campaign;
Campaign is valid until November 30.
Service fee — 2 AZN per month. When making cashless payments with BirKart in the amount of 500 AZN within a month (excluding loan payments and transfers), the monthly service fee is not charged;
You can cash out up to 100% your card limit;
Loan interest rate when used as a credit card — 25%;
Age: 18-67;
Work experience at the last place of work should be at least 3 months, or 6 months for those having other banks’ salary cards. This requirement does not apply to retirees.
ID card;
Military card for militaries.