Kampaniya müddətində BirKart taksit kartını onlayn rəsmiləşdirdikdən 8 gün ərzində bütün alış-verişlərinizə 8% keşbek qazanacaqsınız;
Kampaniya müddəti bitdikdən sonra belə birdəfəlik ödənişlərdə 1,5%-dən başlayan keşbek əldə edəcəksiniz;
Kampaniya ərzində edəcəyiniz əməliyyatlar taksit, POS terminal ödənişləri və ya onlayn ödənişlər olmalıdır;
BirKart-ı onlayn əldə etmək üçün Bankın BirKart-la bağlı keçirdiyi kampaniyalardan yalnız birindən yararlana bilərsiniz;
8% keşbek BirKart Miles taksit kartı üçün hər 1 AZN-ə 5.33 Mil qazandırır;
Kampaniya çərçivəsində maksimal qazanıla biləcək keşbek məbləği BirKart Cashback, BirKart taksit, BirKart Umico taksit kartları üçün 30 AZN, BirKart Miles taksit kartı üçün isə 2000 Mil-dir;
Kampaniyada Kapitalbank.az; BirBank.az; BirBank tətəbiqindən; (+99450)9998196 whatsapp nömrəsindən; 8196 qısa nömrəsindən və sosial şəbəkələrdən gələn müraciətlər iştirak edir;
Maliyyə əməliyyatları, pul köçürmələri, nağdlaşdırma və nağdlaşdırmaya bərabər tutulan əməliyyatlar, dövlət (məhkəmə, zəmanət), cərimə və kredit ödənişləri kampaniya çərçivəsində nəzərə alınmayacaq;
Kampaniya 30 noyabradək qüvvədədir.
Xidmət haqqı — aylıq 2 AZN (BirKart vasitəsilə aylıq 500 AZN məbləğində nağdsız ödəniş etdikdə (kredit ödənişləri və köçürmələr istisna olmaqla) həmin ay üçün aylıq xidmət haqqı tutulmur);
Nağdlaşdırma — BirKart limitinin 100%-ə qədər hissəsi;
Kredit kartı kimi istifadə olunduqda (nağdlaşdırma zamanı) kredit faizi — 25%;
BirKart-ı Kapital Bank və ya digər bankdan əmək haqqı/təqaüd alan şəxslər əldə edə bilər;
Yaş: 18–67;
Son iş yerində staj minimum 6 ay olmalıdır (Kapital Bank-da əmək haqqı kartı olan şəxslər üçün 3 ay). Təqaüdçülər üçün isə belə bir tələb yoxdur.
Şəxsiyyət vəsiqəsi;
Hərbçilər üçün hərbçinin şəxsi vəsiqəsi.
Şərtlər

Беспроцентная рассрочка
Во время акции вы получите 8%-ый кэшбэк на все свои покупки в течение 8 дней после подачи заявки на получение карты рассрочки BirKart онлайн;
По окончании периода акции вы продолжете получать кэшбэк от 1,5% на разовые выплаты;
Транзакции, которые вы будете совершать во время кампании, должны быть в виде рассрочки, платежами через POS-терминалы или онлайн-платежами;
Для получения BirKart онлайн вы можете воспользоваться только одной кампанией проведенным банком для BirKart
Для заказа онлайн вы можете подать заявку на сайтах Kapitalbank.az, BirBank.az и в приложении BirBank; с номера WhatsApp (+99450) 9998196; a также доступны заявки с короткого номера 8196 и социальных сетей
В рамках кампании для карт BirKart Taksit, BirKart Umico и BirKart Сashback будет начисляться 8%-ый кешбек, для такситной карты BirKart Miles за каждый 1 AZN будет начисляться 5.33 миль.
Максимальная сумма кешбека для карт BirKart Taksit, BirKart Umico и BirKart Сashback – 30 AZN, для такситной карты BirKart Miles 2000 миль.
Финансовые операции, денежные переводы, денежные средства и их эквиваленты, государственные платежи (суд, гарантия), штрафы и платежи по займам не будут рассматриваться как часть кампании;
Акция действует до 30-го ноября.
Для карты BirKart Cashback плата за обслуживание — 2 AZN в месяц. При совершении безналичных платежей на сумму 500 AZN в течение месяца с помощью BirKart (за исключением оплат за кредит и переводов) ежемесячная плата за обслуживание не взимается;
Обналичивание — до 100% лимита BirKart;
Процентная ставка по кредиту при использовании в качестве кредитной карты — 25%;
Опыт работы должен составлять не менее 6 месяцев (для лиц, получающих зарплату посредством карт Kapital Bank этот срок составляет 3 месяца). Это требование не относится к пенсионерам;
Возраст: 18–67;
Карту рассрочки BirKart могут получить лица, имеющие заработную/пенсионную карту от Kapital Bank или других банков;
Удостоверение личности;
Военный билет для военнослужащих.