• 6 fevral  – 29 mart 2023-cü il tarixləri aralığında Kapital Bank-dan nağd pul krediti əldə edən müştərilər lotereya iştirakçıları olacaq;
• Lotereya müddətində Kapital Bank filiallarından nağd pul krediti əldə etmiş müştərilər 1 şans, onlayn müraciət kanallarından nağd pul krediti əldə etmiş müştərilər isə 2 şans əldə edəcəklər;
• Hər bir müştəri ilk 2 tirajdan yalnız birində və əlavə olaraq final tirajda iştirak edə bilər;
• Lotereya bileti qismində 7 rəqəmli müştəri kodu (CIF-kod) iştirak edəcək;
• Müştərinin tiraj keçirilən anda aktiv kredit öhdəliyi olmalıdır.
Qeyd: Güzəştli şərtlərlə rəsmiləşdirilən kreditlər, restrukturizasiya edilmiş kreditlər, aidiyyəti şəxslərə verilən kreditlər və Kapital Bank əməkdaşları lotereyada iştirak etmir.
• 1-ci tirajın qalibləri (23 qalib) 3 mart 2023-cü il tarixində seçiləcəkdir;
Qeyd: 1-ci tirajda 6 fevral – 28 fevral 2023-cü il tarixləri aralığında Kapital Bank-dan nağd pul krediti əldə edən müştərilər iştirak edəcək
• 2-ci tirajın qalibləri (23 qalib) 5 aprel 2023-cü il tarixində seçiləcəkdir;
Qeyd: 2-ci tirajda 1 mart – 29 mart 2023-cü il tarixləri aralığında Kapital Bank-dan nağd pul krediti əldə edən müştərilər iştirak edəcək
• İkinci tirajın yekununda bütün lotereya iştirakçıları (birinci və ikinci tiraj qalibləri daxil) arasından 3 nəfər qalib müəyyən ediləcək.
Qeyd: İlk 2 tirajda iştirak müştərilər sonuncu tirajda da iştirak edəcək
• Lotereya keçirilən müddət ərzində keçiriləcək (1-ci və 2-ci) tirajların nəticələrinə əsasən 46 qalib maksimum 500 AZN olmaqla növbəti kredit ödənişi bank tərəfindən qarşılanacaq;
• Lotereyanın son tirajının nəticələrinə əsasən 3 qalib maksimum 10 000 AZN olmaqla bütün kredit məbləği bank tərəfindən qarşılanacaq;
• Qaliblər 3 mart və 5 aprel 2023-cü il tarixlərində, saat 11:00-da, tiraj komissiyasının müəyyən olunmuş üzvlərinin iştirakı ilə bankın sosial şəbəkə hesabında (Facebook) canlı yayımda təsadüfi seçimlə müəyyən olunacaq;
• Qalib şəxslərin qazandığı məbləğ lotereya təşkilatçısı tərəfindən 10 (on) iş günü ərzində kredit ödənişindən silinəcək.
Tələblər:
• Krediti Kapital Bank və ya hər hansı digər bankdan əməkhaqqı və təqaüd alan şəxslər əldə edə bilər;
• Yaş: 18-70;
• Staj tələbi: Son iş yerində staj minimum 3 ay olmalıdır. Ümumi staj minimum 6 ay olmalıdır. Təqaüdçü müştərilər üzrə staj tələbi mövcud deyil;
• Xüsusi hallarda zamin tələb edilə bilər;
• Digər banklarda krediti olanlara da kredit verilə bilər;
• Rəsmi gəliri olan şəxslər kampaniyada iştirak edə bilər.
Sənədlər:
• Şəxsiyyət vəsiqəsi;
• Hərbçilər üçün hərbçinin şəxsi vəsiqəsi.
Qaliblər
1-ci tirajın qalibləri
1. GTKR9609083A123 - İ**** S**** D**** 994505****
2. GTKR9528267A130 - B**** N**** M**** 994702****
3. GTKR9671116A299 - B**** K**** B**** 994554****
4. GTKR9617894A158 - T**** Ə**** Ə**** 994233****
5. GTKR9928988A299 - A**** A**** M**** 994432****
6. GTZK9628358A299 - M**** E**** Ə**** 994552****
7. GTZK9818462A299 - A**** İ**** V**** 994708****
8. GTKR9743904A137 - N**** Z**** A**** 994506****
9. GTKR9660342A145 - H**** N**** V**** 994505****
10. GTKR9581027A299 - Ş**** N**** A**** 994558****
11. GTZK9712806A127 - Ə**** A**** Q**** 994557****
12. GTKR9754280A299 - S**** T**** S**** 994555****
13. GTKR9799303A299 - T**** Ə**** A**** 994603****
14. GTKR9881898A299 - A**** T**** Y**** 994602****
15. GTKR9818028A299 - M**** V**** D**** 994414****
16. GTZK9687958A299 - Q**** N**** Ə**** 994503****
17. GTKR9562840A226 - B**** L**** M**** 994504****
18. GTKR9812928A160 - M**** Q**** Ə**** 994506****
19. GTKR9623131A299 - N**** N**** M**** 994513****
20. GTKR9557564A159 - A**** S**** Ə**** 994504****
21. GTKR9795147A299 - Q**** C**** S**** 994503****
22. GTKR9587649A299 - İ**** F**** E**** 994775****
23. RGRR9580011A299 - H**** A**** S**** 994519****
Lotereya şərtləri
Tiraj
Uduş
Nağd Kredit haqqında

We will meet the loan!
- Customers who obtaining a cash loan from Kapital Bank between February 6 and March 29, 2023 will take part in the lottery participants;
- During the lottery period, customers obtaining a cash loan from Kapital Bank branches will get 1 chance, and while customers obtaining a cash loan from online application channels will get 2 chances;
- Each customer can participate in only one of the first 2 draws and additionally in the final draw;
- 7-digit customer code (CIF code) will be used as the a lottery ticket;
- A customer must have an active credit obligation at lottery period. Note: Loans formalized on concessional terms, restructured loans, loans to private individuals and Kapital Bank employees do not participate in the lottery.
- Winners of the 1st draw (23 winners) will be selected on March 3, 2023;
Note: The 1st draw will include customers who ordered cash loan from Kapital Bank between February 6 and February 28, 2023. - Winners of the 2nd draw (23 winners) will be selected on April 5, 2023;
Note: The 2nd draw will include customers who ordered cash loan from Kapital Bank between March 1 and March 29, 2023. - At the end of the second draw, 3 final winners will be determined among all lottery participants (including the winners of the first and second draws). Note: Customers participating in the first 2 draws will also participate in the last draw.
- Based on the results of draws (1st and 2nd) during the lottery period, 46 winners’ next loan payment will be met by the bank, with a maximum of 500 AZN;
- According to the results of the last draw of the lottery, 3 winners’ entire loan amount will be met by the bank, with a maximum amount of 10 000 AZN;
- Winners will be determined by random selection on March 3 and April 5, 2023, at 11 am., live on the bank's social network account (Facebook) with the participation of designated members of the drawing commission;
- The winning amount will be deducted from the loan payment by the lottery organizer within 10 (ten) business days.
- The loan can be obtained by persons receiving salary / pension from Kapital Bank or another bank;
- Age: 18-70
- Must have at least 3 months of work experience in the last job. The total experience must be at least 6 months. There are no work experience requirements for retired clients;
- In special cases, a guarantor may be required;
- Loans can also be given to those who have loans in other banks;
- Persons with official income.
- ID cards;
- Military ID card for military personnel.
Qaliblər
Winners of the 1st draw
- GTKR9609083A123 - İ**** S**** D**** 994505****
- GTKR9528267A130 - B**** N**** M**** 994702****
- GTKR9671116A299 - B**** K**** B**** 994554****
- GTKR9617894A158 - T**** Ə**** Ə**** 994233****
- GTKR9928988A299 - A**** A**** M**** 994432****
- GTZK9628358A299 - M**** E**** Ə**** 994552****
- GTZK9818462A299 - A**** İ**** V**** 994708****
- GTKR9743904A137 - N**** Z**** A**** 994506****
- GTKR9660342A145 - H**** N**** V**** 994505****
- GTKR9581027A299 - Ş**** N**** A**** 994558****
- GTZK9712806A127 - Ə**** A**** Q**** 994557****
- GTKR9754280A299 - S**** T**** S**** 994555****
- GTKR9799303A299 - T**** Ə**** A**** 994603****
- GTKR9881898A299 - A**** T**** Y**** 994602****
- GTKR9818028A299 - M**** V**** D**** 994414****
- GTZK9687958A299 - Q**** N**** Ə**** 994503****
- GTKR9562840A226 - B**** L**** M**** 994504****
- GTKR9812928A160 - M**** Q**** Ə**** 994506****
- GTKR9623131A299 - N**** N**** M**** 994513****
- GTKR9557564A159 - A**** S**** Ə**** 994504****
- GTKR9795147A299 - Q**** C**** S**** 994503****
- GTKR9587649A299 - İ**** F**** E**** 994775****
- RGRR9580011A299 - H**** A**** S**** 994519****
Lottery Terms and Conditions
Lottery
Winning
Cash Loan Terms