• 6 fevral  – 29 mart 2023-cü il tarixləri aralığında Kapital Bank-dan nağd pul krediti əldə edən müştərilər lotereya iştirakçıları olacaq;
• Lotereya müddətində Kapital Bank filiallarından nağd pul krediti əldə etmiş müştərilər 1 şans, onlayn müraciət kanallarından nağd pul krediti əldə etmiş müştərilər isə 2 şans əldə edəcəklər;
• Hər bir müştəri ilk 2 tirajdan yalnız birində və əlavə olaraq final tirajda iştirak edə bilər;
• Lotereya bileti qismində 7 rəqəmli müştəri kodu (CIF-kod) iştirak edəcək;
• Müştərinin tiraj keçirilən anda aktiv kredit öhdəliyi olmalıdır.
Qeyd: Güzəştli şərtlərlə rəsmiləşdirilən kreditlər, restrukturizasiya edilmiş kreditlər, aidiyyəti şəxslərə verilən kreditlər və Kapital Bank əməkdaşları lotereyada iştirak etmir.
• 1-ci tirajın qalibləri (23 qalib) 3 mart 2023-cü il tarixində seçiləcəkdir;
Qeyd: 1-ci tirajda 6 fevral – 28 fevral 2023-cü il tarixləri aralığında Kapital Bank-dan nağd pul krediti əldə edən müştərilər iştirak edəcək
• 2-ci tirajın qalibləri (23 qalib) 5 aprel 2023-cü il tarixində seçiləcəkdir;
Qeyd: 2-ci tirajda 1 mart – 29 mart 2023-cü il tarixləri aralığında Kapital Bank-dan nağd pul krediti əldə edən müştərilər iştirak edəcək
• İkinci tirajın yekununda bütün lotereya iştirakçıları (birinci və ikinci tiraj qalibləri daxil) arasından 3 nəfər qalib müəyyən ediləcək.
Qeyd: İlk 2 tirajda iştirak müştərilər sonuncu tirajda da iştirak edəcək
• Lotereya keçirilən müddət ərzində keçiriləcək (1-ci və 2-ci) tirajların nəticələrinə əsasən 46 qalib maksimum 500 AZN olmaqla növbəti kredit ödənişi bank tərəfindən qarşılanacaq;
• Lotereyanın son tirajının nəticələrinə əsasən 3 qalib maksimum 10 000 AZN olmaqla bütün kredit məbləği bank tərəfindən qarşılanacaq;
• Qaliblər 3 mart və 5 aprel 2023-cü il tarixlərində, saat 11:00-da, tiraj komissiyasının müəyyən olunmuş üzvlərinin iştirakı ilə bankın sosial şəbəkə hesabında (Facebook) canlı yayımda təsadüfi seçimlə müəyyən olunacaq;
• Qalib şəxslərin qazandığı məbləğ lotereya təşkilatçısı tərəfindən 10 (on) iş günü ərzində kredit ödənişindən silinəcək.
Tələblər:
• Krediti Kapital Bank və ya hər hansı digər bankdan əməkhaqqı və təqaüd alan şəxslər əldə edə bilər;
• Yaş: 18-70;
• Staj tələbi: Son iş yerində staj minimum 3 ay olmalıdır. Ümumi staj minimum 6 ay olmalıdır. Təqaüdçü müştərilər üzrə staj tələbi mövcud deyil;
• Xüsusi hallarda zamin tələb edilə bilər;
• Digər banklarda krediti olanlara da kredit verilə bilər;
• Rəsmi gəliri olan şəxslər kampaniyada iştirak edə bilər.
Sənədlər:
• Şəxsiyyət vəsiqəsi;
• Hərbçilər üçün hərbçinin şəxsi vəsiqəsi.
Lotereya şərtləri
Tiraj
Uduş
Nağd Kredit haqqında

Возьмите кредит наличными,
• Участниками лотереи станут клиенты, заказавшие кредит наличными Kapital Bank в период с 6 февраля по 29 марта 2023 года;
• В период розыгрыша клиентам, получившим кредит наличными в отделениях Kapital Bank, будет предоставлен 1 шанс на участие, а клиентам, получившим кредит наличными через онлайн-каналы подачи заявок будет предоставлено 2 шанса на участие. Займы, которые были полностью выплачены до розыгрыша, не будут участвовать в розыгрыше лотереи;
• Каждый покупатель может участвовать только в одном из первых 2-х розыгрышей и дополнительно в финальном розыгрыше;
• B качестве лотерейного билета будет использоваться 7-значный код клиента (код CIF);
• Клиент должен иметь активное кредитное обязательство на момент розыгрыша лотереи
Примечание: В лотерее не участвуют кредиты, оформленные на льготных условиях, реструктурированные кредиты, кредиты физическим лицам и работникам Kapital Bank.
• Победители 1-го розыгрыша (23 победителя) будут выбраны 3 марта 2023 года;
Примечание: В первом розыгрыше примут участие клиенты, заказавшие кредит наличными в Kapital Bank в период с 6 по 28 февраля 2023 года
• Победители 2-го розыгрыша (23 победителя) будут выбраны 5 апреля 2023 года;
Примечание: Во втором розыгрыше будут участвовать клиенты, заказавшие кредит наличными в  Kapital Bank в период с 6 по 29 марта 2023 года
• По окончании второго розыгрыша будут определены 3 окончательных победителя из числа всех участников лотереи (включая победителей первого и второго розыгрыша).
Примечание: Клиенты, участвующие в первых двух розыгрышах, также будут участвовать в последнем розыгрыше.
•  По результатам розыгрышей (1-го и 2-го) в период лотереи следующая сумма по кредиту 46 победителей в размере максимум 500 манатов будет оплачена банком;.
•  По результатам последнего розыгрыша лотереи сумма по кредиту 3 победителей в размере максимум 10 000 манатов будет оплачена банком;
• Победители будут определены произвольным образом 3 марта и 5 апреля 2023 года в 11:00 в прямом эфире на аккаунтах банка в социальных сетях (Facebook) с участием назначенных членов жеребьевочной комиссии;
• Выигрышная сумма будет вычтена из платежа по кредиту организатором лотереи в течение 10 (десяти) рабочих дней.
• Кредит могут получить лица, получающие зарплату/пенсию в Kapital Bank или другом банке;
• Опыт работы на последнем рабочем месте должен быть не менее 3-х месяцев. Общий стаж должен быть не менее 6 месяцев. Для клиентов-пенсионеров нет требований по стажу работы;
Требуемые документы
Условия лотереи
Тираж
Выигрыш
Условия наличного кредита