RUR  0.0251     0.0267
Bank köçürməsi - bank hesabı açılmadan nağd vəsaitin fiziki şəxs tərəfindən banka təhvil verilməsi yolu ilə həyata keçirilən ödəniş olaraq, öhdəlikləri əmtəələrin alqı-satqı müqaviləsinə və ya kreditlərin ödənilməsi hesabına öhdəlikləri yerinə yetirməyə imkan verir.
Kapital Bankın geniş filial şəbəkəsi (89 filial, 6 müstəqil şöbə və 50 şöbə) korporativ müştərilərə bütün Azərbaycan ərazisi üzrə və xaricə milli və xarici valyutada köçürmələr həyata keçirməyə imkan verir.
Azərbaycan Respublikası ərazisi üzrə korporativ müştərilər tərəfindən milli valyutada köçürmələr müştərinin bank hesabı qalığına müvafiq olaraq məhdudiyyətsiz həyata keçirir.
Kapital Bank SWİFT daxil olmaqla müasir bank texnologiyalarının tətbiqi hesabına korporativ müştərilərə xarici valyutada bütün Azərbaycan ərazisi üzrə və xaricə köçürmələr həyata keçirməyə imkan verir.
Xaricə köçürmə edilərkən, müvafiq bank formasını dolduraraq, köçürməyə əsas verən sənədlərlə birlikdə banka təqdim edilməlidir.

Corporate clients - Transfers
A bank transfer by means of an order of the Bank on behalf of a person to transfer an amount to the benefit of another person enables fulfillment of one’s obligations under the purchase documents, loan repayment and non-commercial transfers.
A wide branch network (89 branches, 6 subbranches and 50 cash outlets) of Kapital Bank grants its corporate clients an opportunity to effect transfers in local and foreign currencies in Azerbaijan as well as abroad.
Transfers by corporate clients in national currency within the Republic may be effected without limitation within their bank account balances.
Kapital Bank through utilizing advanced bank systems, including SWIFT, provides its corporate clients an opportunity to make transfers in foreign currency in the Republic as well as abroad.
To make a transfer to a foreign destination one should submit a corresponding bank form and other documents representing the grounds for the transfer.